سومین اجلاس سازندگان و طراحان تبریز برگزار می‌شود
سومین اجلاس سازندگان و طراحان تبریز برگزار می‌شود
معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز از برگزاری سومین اجلاس سازندگان و طراحان تبریز با حضور مقامات کشوری، استانی، مدیران و کارشناسان حوزه شهرسازی و معماری به مدت ۲ روز در مرکز همایش های بین‌المللی خاوران خبر داد.

مهرتبریز-معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز از برگزاری سومین اجلاس سازندگان و طراحان تبریز با حضور مقامات کشوری، استانی، مدیران و کارشناسان حوزه شهرسازی و معماری به مدت ۲ روز در مرکز همایش های بین‌المللی خاوران خبر داد.

به گزارش مهرتبریز؛محمد عزتی با اعلام این خبر افزود: به دنبال برگزاری منظم و پرشور ۲ دوره موفق اجلاس با عناوین «کمپین نما، هویت شهر ما» و «ساختمان ایمن، شهر ایمن» و «ساختمان پایدار، شهر پایدار» سومین دوره این اجلاس با مشارکت معاونت شهرسازی و معماری و سازمان سرمایه گذاری شهرداری تبریز و بخش خصوصی در تاریخ های ۲۱ و ۲۲ آذرماه سال جاری به مدت ۲ روز در مرکز همایش های بین‌المللی خاوران برگزار خواهد شد.

وی در تشریح جزئیات این اجلاس گفت: محورهای اصلی این دوره «نقش آفرینی سازندگان مناطق برخوردار کشور در نهضت ملی مسکن برای آحاد جامعه»، «بررسی نقش معماری در ارزش افزوده»، «سوژه های ساختمانی مختلف» و «اشتراک گذاری تجارب معماران کشور و تبریز» خواهد بود.

همچنین در این دوره، همزمان با برگزاری اجلاس، نمایشگاه ارزشمندی تحت عنوان «مقیاس» با موضوع ۱۰۰ معمار برتر معاصر ایران برگزار خواهد شد.

اجلاس سازندگان و طراحان تبریز در سومین سال برگزاری آن، میزبان افراد تاثیرگذار و برجسته در عرصه عمران و بازآفرینی در قالب برگزاری کارگاه های تخصصی نیز بوده و فرصتی استثنایی برای برقراری ارتباط با پیشروان صنعت و گسترش دانش و تجربه خواهد بود.