شرایط دریافت وام ۱۰۰ میلیون تومانی اعلام شد
شرایط دریافت وام ۱۰۰ میلیون تومانی اعلام شد

به گزارش مهرتبریز، افرادی  که مشتری بانک ایران زمین بوده و مایل به دریافت وام ۱۰۰ میلیونی از این مجموعه هستند، امکان استفاده از طرح «انتخاب» را دارند. بر این اساس، شرایط دریافت وام ۱۰۰ میلیون تومانی اعلام شد.   متقاضیان وام ۱۰۰ میلیون تومانی بانک ایران زمین باید در یکی از شعب این مجموعه […]

به گزارش مهرتبریز، افرادی  که مشتری بانک ایران زمین بوده و مایل به دریافت وام ۱۰۰ میلیونی از این مجموعه هستند، امکان استفاده از طرح «انتخاب» را دارند. بر این اساس، شرایط دریافت وام ۱۰۰ میلیون تومانی اعلام شد.

  متقاضیان وام ۱۰۰ میلیون تومانی بانک ایران زمین باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند. حداقل مبلغ سپرده گذاری برای دریافت این تسهیلات، ۵ میلیون تومان است. در صورتی که فردی به تازگی سپرده افتتاح کرده باشد، امکان تقاضای این تسهیلات را ندارد، زیرا باید حداقل سه ماه از خواب سپرده بگذرد. سود این تسهیلات بین ۱۰ تا ۱۸ درصد بوده که براساس دوره بازپرداخت و خواب سپرده تعیین می‌شود. حداکثر مدت زمان بازپرداخت تسهیلات، ۲۴ ماه اعلام شده است.

بانک ایران زمین یکی از بانک‌های خصوصی کشور است که در قالب افتتاح انواع سپرده، خدمات ریالی و ارزی به مشتریان خود خدمت رسانی می‌کند.

این بانک در قالب انواع طرح‌ها و عقود اسلامی به مشتریان خود تسهیلات می‌پردازد. به علاوه این مجموعه به پرداخت تسهیلات تکلیفی نیز توجه دارد. به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، این مجموعه تا نیمه اول شهریورماه سال جاری، هزار و ۲۱۴ فقره تسهیلات قرض الحسنه و هزار و ۱۶۲ فقره وام فرزندآوری به متقاضیان واجد شرایط پرداخت کرد. مقدار پرداخت تسهیلات تکلیفی این مجموعه در زمان ذکر شده نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۳۸۲ درصد افزایش داشته است.

اشخاصی که خواهان دریافت وام ۲۵ میلیون تومانی در مقابل ترهین طلا هستند، امکان استفاده از وام بانک کارگشایی را دارند. بانک کارگشایی یکی از واحدهای بانک ملی محسوب می‌شود.

کسانی  که نزد خود به عنوان سرمایه طلا و جواهر نگهداری می‌کنند با تحویل ۵۰ گرم از این فلزات گرانبها به بانک کارگشایی، امکان دریافت وام ۵ میلیون تومانی را دارند. البته متقاضیان وام با این شرایط، در صورتی که ۱۰۰ گرم طلای ساخته شده و جواهرات به بانک کارگشایی تحویل دهند، در قالب قرارداد جعاله امکان دریافت وام ۲۰ میلیون تومانی را خواهند داشت. حداکثر سقف فردی تسهیلات این مجموعه، ۲۵ میلیون تومان است که در قالب یک فقره تسهیلات جعاله ضروری و یک فقره وام قرض الحسنه به مشتریان پرداخت می‌شود.

متقاضیان دریافت وام ۲۵ میلیون تومانی نیازی به ارائه ضامن ندارند و فقط باید مقدار مشخص شده‌ای از طلا و جواهرات را در رهن بانک بگذارند. روش پرداخت اقساط هر۲ نوع تسهیلات قرض الحسنه و جعاله این بانک به صورت ماهیانه نیست. دریافت کنندگان این تسهیلات باید یکسال بعد، اصل وام را به همراه سود آن به بانک بازپرداخت کنند. چنانچه اصل و سود وام در تاریخ سررسید یکساله پرداخت نشود، بانک به ازای هر ماه تاخیر، یک درصد به عنوان جریمه دیرکرد به جمع پرداختی وام گیرنده اضافه می‌کند.

لازم به ذکر است سود تسهیلات ۵ میلیون تومانی بانک کارگشایی چهار درصد و کارمزد آن هفت درصد است. سود تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی این بانک هم به ۲۰ درصد می‌رسد.

هم اکنون این بانک سه شعبه فعال در تهران، ۱۳ شعبه و ۴۲ دایره در سایر استان‌ها دارد که به مشتریان خدمت رسانی می‌کند.