شرکت توزیع نیروی برق تبریز، جزو سه شرکت برتر کشوری در حوزه‌ی پروژه‌های خاتمه‌یافته و مدیریت مصرف پیک‌سایی
شرکت توزیع نیروی برق تبریز، جزو سه شرکت برتر کشوری در حوزه‌ی پروژه‌های خاتمه‌یافته و مدیریت مصرف پیک‌سایی
مهرتبریز-مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در دیداری از تلاش‌‌های مدیرکل مدیریت بحران استانداری و مدیرکل پدافند غیرعامل استان آذربایجان‌شرقی جهت عبور از پیک تابستان 98 تقدیر کرد.

مهرتبریز-مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در دیداری از تلاش‌‌های مدیرکل مدیریت بحران استانداری و مدیرکل پدافند غیرعامل استان آذربایجان‌شرقی جهت عبور از پیک تابستان ۹۸ تقدیر کرد.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ عادل کاظمی در دیدار با مدیرکل مدیریت بحران استانداری و مدیرکل پدافند غیرعامل استان آذربایجان‌شرقی با تشکر از تلاش‌های آنها در زمینه‌ی مدیریت درست مصرف برق در ایام پیک‌سایی تابستان، خطاب به ایشان گفت: در زمان پیک‌ تابستان امسال، با کمک شما و همکارانتان در استان، تابستانی بدون خاموشی را پشت سر گذاشتیم و جزو سه شرکت برتر در سطح کشور شناخته شدیم.
وی تصریح کرد: طی ده ماه نخست امسال، بیش از ۲۶۰۰ پروژه به ارزش ۹۷۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیده و امیدواریم تا پایان سال، پروژه‌های خاتمه‌یافته‌ی شرکت، ۲۰۰ میلیارد ریال دیگر افزایش یابد که رکورد بسیار خوبی در سطح کشوری است.
کاظمی به دو پروژه‌ی حساس شرکت توزیع نیروی برق تبریز اشاره کرد و افزود: کابل‌کشی به مرکز شهر تبریز و استقرار پست مارالان و احداث خروجی های پست، یکی از این پروژه‌هاست و تلاش می‌‌کنیم تا پیش از پایان سال اجرای آن‌ها را به پایان برسانیم.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز خروج فیدر ۲۰کیلوولت از پست ایده‌لو را دیگر پروژه‌ی مهم شرکت دانست و گفت: همچنین احداث خروجی‌های جدید از پست ملک‌کیان و انتقال بار به منطقه‌ی دروازه تهران جهت تامین واحدهای صنعتی و متقاضیان جدید و نیز افزایش قدرت واحدهای موجود از دیگر فعالیت‌های مهم شرکت است و همکاران در تلاش هستند طی ماه‌های آتی پروژه‌ها را اجرا و به مرحله‌ی بهره‌برداری برسانند.
وی در پایان با ابراز امیدواری مبنی بر اینکه با ادامه‌ی این همکاری‌ها با مدیریت بحران استان، تابستان ۹۹ را نیز بدون خاموشی سپری کنیم، خاطرنشان شد: با سرد شدن هوا طی روزهای گذشته، همکاران با مشارکت واحدهای صنعتی توانستند در ساعات مختلف، حدود ۱۵ تا ۲۰ مگاوات پیک‌سایی کنند.
گفتنی است در پایان این دیدار، در راستای تجلیل از تلاش‌ها و خدمات و همکاری‌های دفاتر بحران و پدافند غیرعامل استانداری که در دوره‌ی گذر از پیک فعالیت‌های موثری را با شرکت توزیع نیروی برق تبریز بعمل آورده‌اند؛ با حضور مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از مدیرکل مدیریت بحران استانداری، مدیرکل پدافند غیرعامل استان و معاونان و مدیران این بخش‌ها قدردانی و تشکر بعمل آمد و مقرر شد همکاری‌ها با جدیت بیشتری استمرار و تداوم داشته باشد.