شعبه مرکزی تبریز در تحقق اهداف بانک سهم بالایی دارد
شعبه مرکزی تبریز در تحقق اهداف بانک سهم بالایی دارد
مهر تبریز: مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی با تاکید بر نقش و سهم شعبه مرکزی تبریز در پیشبرد اهداف بانک اظهار داشت: با توجه به ظرفیت های موجود انتظارها از شعبه مرکزی بانک بیش از سایر شعب است.

به گزارش مهر تبریز ، مسعود کردستانی در جلسه ای با همکاران شعبه مرکزی تبریز افزود: بر اساس ظرفیت های اقتصادی کلانشهر تبریز و وجود واحدهای متعدد اقتصادی در این شهر همچنین وجود واحد ارزی در شعبه انتظار داریم شعبه مرکزی تبریز بیش از سایر شعب مسئولیت تحقق برنامه ها را عهده دار شود.
وی در ادامه با اشاره به جایگاه و توان علمی و عملی همکاران شعبه مرکزی تبریز اذعان داشت: در حال حاضر عملکرد شعبه قابل قبول است ولی تک تک همکاران شعبه دارای توان بسیار بالایی در تحقق اهداف بانک هستند.
کردستانی با اشاره به مدت زمان کم باقی مانده از سال تاکید کرد: تجهیز منابع و جذب سپرده در کنار وصول مطالبات بانک در ماه های آینده باید با شتاب بیشتری پیگیری شود تا شاهد ارتقای درجه شعبه مرکزی تبریز در آینده ای نزدیک باشیم.
وی همچنین موفقیت های حاصل را محصول کار تیمی خواند و اذعان داشت: خوشبختانه جو حاکم بر شعبه بسیار صمیمی و قابل احترام است و از این حیث انتظار داریم تمام همکاران در جذب منابع و وصول مطالبات همکاری و همیاری کنند.
این گزارش می افزاید، در ادامه این مراسم احکام جدید دونفر از همکاران شعبه مرکزی تبریز اهدا شد؛ بر این اساس صیاد دین پرور به عنوان سرپرست معاونت اعتبارات شعبه و افشین شریفی سقز به عنوان معاون دایره خدمات نوین بانکی منصوب شدند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵