شناسایی و کشف ۱۵ دستگاه استخراج رمز ارز از یک واحد سنگبری در آذرشهر
شناسایی و کشف ۱۵ دستگاه استخراج رمز ارز از یک واحد سنگبری در آذرشهر

مهرتبریز-مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از شناسایی و کشف ۱۵ دستگاه استخراج رمز ارز دیجیتال طی هفته‌ی اخیر از حوزه‌ی بهره‌‌برداری مدیریت برق آذرشهر توسط همکاران این شرکت خبر داد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز، عادل کاظمی با بیان اینکه در کنار کشف‌های مراکز غیرمجاز بزرگ استخراج رمز ارز، روزانه دستگاه‌های غیرمجازی در […]

مهرتبریز-مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از شناسایی و کشف ۱۵ دستگاه استخراج رمز ارز دیجیتال طی هفته‌ی اخیر از حوزه‌ی بهره‌‌برداری مدیریت برق آذرشهر توسط همکاران این شرکت خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، عادل کاظمی با بیان اینکه در کنار کشف‌های مراکز غیرمجاز بزرگ استخراج رمز ارز، روزانه دستگاه‌های غیرمجازی در واحدهای مسکونی و تجاری داخل شهر شناسایی و کشف می‌شوند، گفت: در راستای کاهش پیک بار شبکه و جلوگیری از خاموشی به سایر مشترکان و همچنین مقابله با انشعابات غیرمجاز، همکاران ما موفق شدند با گزارش مردمی و با حضور عوامل محترم پلیس امنیت اقتصادی یک مرکز استخراج غیرمجاز رمز ارز و کالای قاچاق ماینر را شناسایی و کشف کنند.

وی در تشریح این عملیات گفت: با گزارش‌های مردمی و هماهنگی با عوامل نیروی انتظامی و مراجع قضایی موفق شدیم ۱۵ دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز را از یک واحد سنگبری توسط همکاران مدیریت برق آذرشهر کشف کنیم. توان مصرفی دستگاه‌های رمز ارز کشف شده ۳۰ کیلووات بود.