اولویت شهرداری در توسعه ورزش مناطق کم‌برخوردار شهر است
اولویت شهرداری در توسعه ورزش مناطق کم‌برخوردار شهر است

مهرتبریز-شهردار تبریز گفت: اولویت اول شهرداری در توسعه ورزش و سالن‌های ورزشی مناطق کم برخوردار و حاشیه نشین شهر است که در مواقع مورد نیاز می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛عباس رنجبر ظهر امروز در آیین بازگشایی مجدد استخر شهرداری تبریز اظهار کرد: استخر شهرداری تبریز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی […]

مهرتبریز-شهردار تبریز گفت: اولویت اول شهرداری در توسعه ورزش و سالن‌های ورزشی مناطق کم برخوردار و حاشیه نشین شهر است که در مواقع مورد نیاز می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛عباس رنجبر ظهر امروز در آیین بازگشایی مجدد استخر شهرداری تبریز اظهار کرد: استخر شهرداری تبریز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و مجوز ستاد مقابله با کرونا، اقدام به بازگشایی مجدد کرده است که از روز شنبه در اختیار شهروندان و همکاران شهرداری خواهد بود.

وی افزود: مجموعه استخر شهرداری تبریز بلااستفاده مانده بود که همکاران ما برای راه‌اندازی مجدد و بهینه آن ندازی یک هفته به صورت شبانه‌روزی تلاش کردند و امروز استخر و سایر تأسیسات آن اعم از سونا و جکوزی و دیگر بخش‌ها آماده بهره‌برداری شهروندان و همکاران است.

شهردار تبریز در رابطه با دیدگاه شهرداری نسبت به امر ورزش نیز گفت: دیدگاه ما توسعه ورزش محلات، ورزش همگانی و ایجاد پایگاه‌های قهرمانی برای کودکان و نوجوانان و سالن‌های چندمنظوره به‌خصوص در بافت حاشیه شهر است.

وی افزود: در دو ماه گذشته برای مرمت و تجهیز اماکن ورزشی تبریز ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده است و برای بهبود وضعیت سالن‌های ورزشی شهر هر چقدر نیاز باشد، هزینه خواهد شد.

رنجبر خاطرنشان کرد: در حال حاضر استادیوم ورزشی شهرداری تبریز و تمام قسمت‌های آن مثل استخر، سالن ورزشی، چمن و سایرتجهیزات ورزشی را آماده کردیم و بعد از این محل، به آماده‌سازی سالن‌هایی که در سطح شهر و در محلات هستند، خواهیم پرداخت تا به شرایظ مطلوب و ایده آل برسانیم