یکشنبه, ۲۴ تیر , ۱۴۰۳
پ

شهردار تبریز خبر داد: بررسی اساسنامه سازمان سرمایه‌گذاری و جذب مشارکت‌های مردمی در وزارت کشور

شهردار تبریز خبر داد: بررسی اساسنامه سازمان سرمایه‌گذاری و جذب مشارکت‌های مردمی در وزارت کشور
شهردار تبریز خبر داد: بررسی اساسنامه سازمان سرمایه‌گذاری و جذب مشارکت‌های مردمی در وزارت کشور

مهرتبریز-شهردار تبریز از بررسی اساسنامه سازمان سرمایه‌گذاری و جذب مشارکت‌های مردمی شهرداری تبریز در وزارت کشور خبر داد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ عباس رنجبر ظهر امروز در اولین جلسه هیئت عالی سرمایه‌گذاری شهرداری تبریز اظهار کرد: در حال حاضر بر اساس ساختار شهرداری تبریز، حوزه سرمایه‌گذاری و مشارکت در قالب مدیریت اداره می‌شود […]

مهرتبریز-شهردار تبریز از بررسی اساسنامه سازمان سرمایه‌گذاری و جذب مشارکت‌های مردمی شهرداری تبریز در وزارت کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ عباس رنجبر ظهر امروز در اولین جلسه هیئت عالی سرمایه‌گذاری شهرداری تبریز اظهار کرد: در حال حاضر بر اساس ساختار شهرداری تبریز، حوزه سرمایه‌گذاری و مشارکت در قالب مدیریت اداره می‌شود و ما نیز از سازمان شهرداری‌های کشور بحث تصویب سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی را پیگیر هستیم.

وی افزود: اگر وزارت کشور با اساسنامه سازمان سرمایه‌گذاری موافقت کند، قطعا ما تغییر ساختار داده و از مدیریت به سازمان تغییر خواهیم داد که شورای سازمان و هیئت‌مدیره و سایر سلسله مراتب خود را خواهد داشت.

شهردار تبریز تصریح کرد: وزارت کشور برای تأسیس هر سازمانی در یک شهر، یک سری اطلاعات و زیرساخت‌ها را می‌خواهد که در این مورد حوزه‌های سرمایه‌گذاری و فرصت‌های سرمایه‌گذاری و سرمایه‌گذاری‌های گذشته را برای صدور مجوز تأسیس سازمان خواسته است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر در مرحله بررسی وزارت کشور هستیم که اگر اساسنامه را تایید کند، ساختار سازمان را تشکیل خواهیم داد.

رنجبر با اشاره به اصلاح ساختار سازمان‌ها نیز گفت: وزارت کشور برای چابک‌سازی بدنه شهرداری‌ها، سازمان‌های شهرداری را به ۱۳ سازمان تقلیل داده است که در میان آنها سازمان گردشگری وجود ندارد.

وی یادآور شد: این وزارت چند پیشنهاد برای شهرداری‌ها دارد که اگر بخواهند در حوزه گردشگری کار کنند، یکی از معاونان سازمان فرهنگی و اجتماعی را به عنوان معاون گردشگری معرفی کند.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری تبریز نیز در این خصوص بررسی‌های لازم را انجام خواهد داد، اما هنوز اقدامی صورت نگرفته است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.