شهردار تبریز خبر داد:  تکمیل فاز نخست اتوبان ولایت تا پایان بهمن سال جاری
شهردار تبریز خبر داد:  تکمیل فاز نخست اتوبان ولایت تا پایان بهمن سال جاری

مهرتبریز-شهردار تبریز از تکمیل فاز نخست اتوبان ولایت تا پایان بهمن سال جاری خبر داد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی، یعقوب هوشیار شهردار تبریز، تاج‌الدینی نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اسلامی شهر تبریز صبح امروز بازدید چند ساعته‌ای را از پروژه‌های […]

مهرتبریز-شهردار تبریز از تکمیل فاز نخست اتوبان ولایت تا پایان بهمن سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی، یعقوب هوشیار شهردار تبریز، تاج‌الدینی نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اسلامی شهر تبریز صبح امروز بازدید چند ساعته‌ای را از پروژه‌های عمرانی شهر آغاز کرده اند.
یعقوب هوشیار در جریان بازدید از پروژه فاز نخست اتوبان ولایت، با بیان اینکه این اتوبان تا جاده اهر امتداد دارد، گفت: در مسیر این پروژه چندین ملک تملک نشده بود که در سه هفته اخیر با تلاش شهرداری تملک شده است.
وی افزود: اگر شرایط خاصی اتفاق نیفتد و برودت هوا اجازه دهد، طبق روزشمار نصب شده این پروژه تا آخر بهمن به بهره‌برداری می‌رسد.

شهردار تبریز با اشاره به اینکه تملک املاک واقع در مسیر پروژه زمان‌بر بود، عنوان کرد: با این حال تلاش داریم پروژه را در زمان مقرر تحویل شهروندان دهیم.
وی با بیان اینکه در ادامه پروژه، عملیات خاکبرداری نیز انجام می‌شود، گفت: تا سه سال آینده کل پروژه اتوبان ولایت که حالت رفت و برگشت دارد و تقاطع به تقاطع تکمیل می‌شود، به اتمام می‌رسد.
به گفته هوشیار، دومین تقاطع غیر همسطح فاز اول اتوبان ولایت، به طول ۱۲۰۰ متر، ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که با بهره برداری از آن، فاز نخست اتوبان ولایت تکمیل و به بهرداری می رسد.

پس از این در فاز اول اتوبان ولایت تقاطع غیر همسطح حضرت ولیعصر (عج) و دوربرگردان پاسداران به نصر اجرا شده است.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵