پیش‌بینی ۲۰۰ میلیارد تومان برای حوزه زیباسازی در سال آینده
پیش‌بینی ۲۰۰ میلیارد تومان برای حوزه زیباسازی در سال آینده

مهرتبریز-شهردار تبریز از پیش‌بینی ۲۰۰ میلیارد تومان برای حوزه زیباسازی در سال آینده خبر داد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛یعقوب هوشیار با بیان این مطلب اظهار کرد: به دلیل وجود پروژه‌های نیمه تمام متعدد و ضرورت تکمیل آنها در سال جاری، حوزه زیباسازی مورد غفلت واقع شد که این موضوع از نقاط ضعف شهرداری […]

مهرتبریز-شهردار تبریز از پیش‌بینی ۲۰۰ میلیارد تومان برای حوزه زیباسازی در سال آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛یعقوب هوشیار با بیان این مطلب اظهار کرد: به دلیل وجود پروژه‌های نیمه تمام متعدد و ضرورت تکمیل آنها در سال جاری، حوزه زیباسازی مورد غفلت واقع شد که این موضوع از نقاط ضعف شهرداری بود.

وی با اشاره به برنامه ریزی جهت توجه به رویکردهای زیباسازی در سطح شهر خاطرنشان کرد: در حال تدوین پیوست این موضوع هستیم تا در هر منطقه از شهر شاهد زیباسازی معابر و میادین باشیم.

هوشیار با تاکید بر ضرورت زیباسازی ورودی های مختلف شهر افزود: زیباسازی از حوزه های اولویت‌دار شهر تبریز طی سال آینده خواهد بود و بر همین اساس زیباسازی ورودی های شهر نیز در دستور کار قرار دارد.

شهردار تبریز یادآور شد: زیباسازی شهری در قالب رویکردهای مختلف اعم از بهره گیری فضاهای سبز، المان های شهری، نقاشی دیواری و گلکاری می تواند علاوه بر زیبایی هرچه بیشتر، برای شادابی و سرزندگی شهر و شهروندان نیز موثر باشد.

به گفته وی، بهره گیری از توان و خلاقیت هنرمندان شهر در این زمینه می‌تواند موثر واقع شود و شهرداری تبریز در حوزه تقویت حوزه زیباسازی نیازمند همفکری هرچه بیشتر با این قشر است.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵