شهردار تبریز: دسترسی به زیرساخت‌های ورزشی شهر تسهیل می‌یابد
شهردار تبریز: دسترسی به زیرساخت‌های ورزشی شهر تسهیل می‌یابد

مهرتبریز-شهردار تبریز گفت: برنامه شهرداری ارائه بهترین و شایسته‌ترین خدمات ورزشی به شهروندان تبریزی و تسهیل دسترسی عموم مردم به زیرساخت‌های ورزشی شهر است. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛یعقوب هوشیار شامگاه امروز در آیین تجلیل از عوامل اجرایی دومین دوره المپیاد ورزشی جام پرچم اظهار کرد: بعد از مهار نسبی کرونا، برگزاری المپیاد جام […]

مهرتبریز-شهردار تبریز گفت: برنامه شهرداری ارائه بهترین و شایسته‌ترین خدمات ورزشی به شهروندان تبریزی و تسهیل دسترسی عموم مردم به زیرساخت‌های ورزشی شهر است.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛یعقوب هوشیار شامگاه امروز در آیین تجلیل از عوامل اجرایی دومین دوره المپیاد ورزشی جام پرچم اظهار کرد: بعد از مهار نسبی کرونا، برگزاری المپیاد جام پرچم یکی از حرکت‌های ارزشمندی بود که پویایی و تحرک و حرکات شادی بخش را به عنوان نیاز جامعه به همراه داشت.

وی افزود: المپیاد ورزشی جام پرچم اقدام ارزشمندی بود که بقیه مجموعه‌ها نیز این حرکت را عنوان الگوی برنامه‌های ورزشی خود قرار دادند و ما نیز دورادور پیگیر آن بودیم.

شهردار تبریز خاطرنشان کرد: تبریز از دیرباز شهر ورزش بوده است و با پرورش ورزشکاران و انسان‌های فرهیخته‌ورزشی، پیشرو در ورزش بود.

وی اضافه کرد: تبریز تیم‌های مختلف ورزشی داشت که در رشته‌های مختلف افتخارآفرینی کردند و یا در حوزه انفرادی ورزشکاران بنامی داشتیم.

هوشیار تصریح کرد : دغدغه من در حوزه ورزش دغدغه‌ای جدی است و این نوید را می‌دهیم که به همراه همکاران شهردار ی تبریز، این مسیر با تحرک و رونق دوچندان ادامه پیدا خواهد کرد.

وی تاکید کرد: شهرداری‌ها هرچند وظایف مشخص خود را دارد، ولی پیچیدگی‌ آسیب‌های اجتماعی و چالش و تنش‌های آن، می‌تواند با امر ورزش مرتفع شود.

شهردار تبریز ابراز داشت: ما برنامه‌ای تحت عنوان چرخه ورزش تدوین کردیم که از کجا شروع و به کجا بیانجامد؛ چرا که ورزش تنها پرورش جسم نیست و پرورش روح و جایگاه والای انسان است.

وی افزود: باید به جایی برسیم که در بحث های اجتماعی نیز پیشگیری‌هایی داشته باشیم و مهمترین موضوع در این رابطه ورزش است.

هوشیار تأکید کرد : امیدوارم سال ۱۴۰۱ سال ورود ما به حوزه ورزش باشد و توفیقات خوبی در این راستا داشته باشیم.