شهردار تبریز: فاز اول پارک بزرگ تبریز سال آینده اجرایی می‌شود
شهردار تبریز: فاز اول پارک بزرگ تبریز سال آینده اجرایی می‌شود

مهرتبریز- شهردار تبریز از فازبندی اجرای پارک بزرگ تبریز و آغاز عملیات اجرایی فاز اول این پروژه در سال ۱۴۰۱ خبر داد. به گزارش خبرنگارما در تبریز؛ عباس رنجبر پیش از ظهر امروز در حاشیه جلسه‌ای با حضور نمایندگان موسسه عاشورا اظهار کرد: اقدامات و مطالعات خوبی در پارک بزرگ تبریز انجام شده است که […]

مهرتبریز- شهردار تبریز از فازبندی اجرای پارک بزرگ تبریز و آغاز عملیات اجرایی فاز اول این پروژه در سال ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش خبرنگارما در تبریز؛ عباس رنجبر پیش از ظهر امروز در حاشیه جلسه‌ای با حضور نمایندگان موسسه عاشورا اظهار کرد: اقدامات و مطالعات خوبی در پارک بزرگ تبریز انجام شده است که در مرحله بازبینی طرح این پروژه، تصمیم به فازبندی و اجرای فاز اول آن در سال آینده گرفتیم.

وی با اشاره به پروژه‌های در دست اجرای شهرداری با پیمانکاری قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) اعلام کرد:شش پروژه پارک بزرگ، اتوبان ولایت، کنارگذر شمال‌غربی، طرح جامع ترافیک، طرح جامع پسماند و مرکز دفن پسماند شهرداری تبریز، پروژه‌های در دست مطالعه و یا اجرا توسط قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) هستند که از این تعداد پنج پروژه قرارداد داشته و یک پروژه دارای تفاهم‌نامه است.

شهردار تبریز خاطرنشان کرد: قرارگاه خاتم به عنوان مجموعه‌ای توانمند و عظیم که در پروژه‌های عمرانی بزرگ در کل کشور حضور چشمگیر و تأثیرگذار دارد، در شهر و استان ما نیز تحت عنوان موسسه عاشورا مشارکت و حضوری فعال دارد.

وی یادآور شد: نحوه ادامه پروژه‌های شهرداری، اولویت‌بندی و فازبندی آنها در جلسه‌ای با حضور نمایندگان موسسه عاشورا مورد بررسی قرار گرفت.