الزام مناطق برای تخصیص اعتبار ویژه در حوزه اتوبوسرانی
الزام مناطق برای تخصیص اعتبار ویژه در حوزه اتوبوسرانی

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛عباس رنجبر در جلسه امروز شورای شهر تبریز با بیان اینکه شهرداری اگر پول داشته باشد در حساب نگه‌نخواهد داشت، اظهار کرد: اگر ۱۰ میلیارد داشتیم، قرارداد خرید سه دستگاه اتوبوس لغو نمی‌شد. وی افزود: ۸۲/۵ میلیارد از محل اوراق مشارکت داریم و در این راستا با ایران‌خودرو دیزل در […]

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛عباس رنجبر در جلسه امروز شورای شهر تبریز با بیان اینکه شهرداری اگر پول داشته باشد در حساب نگه‌نخواهد داشت، اظهار کرد: اگر ۱۰ میلیارد داشتیم، قرارداد خرید سه دستگاه اتوبوس لغو نمی‌شد.

وی افزود: ۸۲/۵ میلیارد از محل اوراق مشارکت داریم و در این راستا با ایران‌خودرو دیزل در حال مذاکره هستیم که می‌توانیم با این رقم یا ۱۶ دستگاه اتوبوس خریداری کنیم و یا به عنوان پیش‌پرداخت برای عقد قرارداد خرید ۵۰ دستگاه هزینه کنیم.

رنجبر در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: سامانه ماشین‌آلات را داریم که حق بیمه آنها در آن ثبت شده است به طوری که بیمه‌های ماشین‌آلات مختلف هستند و به صورت یکجا نیستند.

شهردار تبریز ادامه داد: اشخاص حقوقی نمی‌توانند کارگزاری بیمه دریافت کنند و رویکرد دولت در این حوزه، اشتغال‌زایی است.

وی اظهار کرد: از ۱۲۰ میلیارد جریمه راهنمایی و رانندگی، فقط ۳۰۰ میلیون به شهرداری پرداخت شده است.

رنجبر خاطرنشان کرد: در جلسه اتاق بازرگانی نیز در بحث اختصاص سهم گاز طبیعی برای نیروگاه‌ها، اولین مرکزی که سهم آن را تقلیل دادند، تبریز بود.