شهردار تبریز پیش‌بینی کرد: تحقق صد درصدی بودجه ۱۴۰۱ در پایان سال
شهردار تبریز پیش‌بینی کرد: تحقق صد درصدی بودجه ۱۴۰۱ در پایان سال

مهرتبریز-شهردار تبریز تحقق صد درصدی بودجه سال جاری در پایان سال را ممکن دانست. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ یعقوب هوشیار در جلسه امروز بررسی بودجه سال آینده شهرداری تبریز در صحن شورای اسلامی شهر، تحقق صد درصدی بودجه ۱۲ ماه سال جاری را پیش بینی کرد و افزود: این امر با حمایت شورا، […]

مهرتبریز-شهردار تبریز تحقق صد درصدی بودجه سال جاری در پایان سال را ممکن دانست.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ یعقوب هوشیار در جلسه امروز بررسی بودجه سال آینده شهرداری تبریز در صحن شورای اسلامی شهر، تحقق صد درصدی بودجه ۱۲ ماه سال جاری را پیش بینی کرد و افزود: این امر با حمایت شورا، تلاش همکاران و دعای خیر مردم اتفاق خواهد افتاد و نگرانی از این بابت نداریم.

وی با ابراز امیدواری نسبت به تحقق ۲۵۰۰ میلیاردی از محل ارزش افزوده و عوارض آلایندگی در سال آینده، از وجود حکم قضایی برای اخذ این مبلغ خبر داد.

هوشیار با بیان اینکه سال آینده برای نخستین بار حساب ذخیره شهرداری وارد چرخه درآمد خواهد شد، از تحقق ۱۸ درصدی درآمد پایدار در سال جاری خبر داد و اعلام کرد که شهرداری تبریز تلاش می کند این میزان را تا پایان سال به ۲۰ درصد افزایش دهد.

وی برنامه ریزی شهرداری تبریز در حوزه درآمد پایدار برای سال ۱۴۰۳ را ۳۰ درصد ارزیابی کرد و گفت: در کنار این موضوع تلاش داریم هزینه‌های جاری را به زیر ۲۰ درصد برسانیم تا به بهره‌وری کامل در این حوزه دست یابیم.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵