شهرنت، در حال تبدیل به جزئی از نظام اقتصادی و مبادلاتی شهروندان است
شهرنت، در حال تبدیل به جزئی از نظام اقتصادی و مبادلاتی شهروندان است

مهرتبریز:  رییس سرپرستی منطقه ۲ بانک شهر، با اشاره به خدمت رسانی ۳۱ واحد شهرنت در سطح منطقه ۲ فعال گفت: شهرنت به عنوان موفق‌ترین ایده بانکی در سال‌های اخیر، در حال تبدیل به جزئی از نظام اقتصادی و مبادلاتی شهروندان است.

به گزارش مهرتبریز، صفر صلاحلو با بیان این مطلب اظهار داشت: شهرنت‌های بانک شهر با کاربرد واریز و پرداخت آنلاین، انتقال وجه نقد، افتتاح حساب و تهیه انواع کارت هدیه، تمام قابلیت‌های خدمات نوین بانکی را شامل بوده و نقش موثری در افزایش دقت محاسبات بانکی، صرفه‌جویی در زمان و تکریم مخاطبان بانکی داشته‌است.
وی خاطرنشان کرد: شهرنت‌ها، به خوبی توانسته‌اند در رویدادهای مختلف اجتماعی، از قبیل نمایشگاه‌های کتاب و جشنواره‌های فرهنگی و همچنین روزهای پرتراکمی نظیر بازگشایی مدارس و سال نو، در خدمت سهولت و راحتی شهروندان باشد.
رییس سرپرستی منطقه ۲ بانک شهر، با اشاره به این‌که استقبال عمومی از شهرنت‌ها، در حال افزایش است، تصریح کرد: نمونه بارز خدمات شهرنت‌ها در عتبات عالیات کشور عراق بوده که علاوه بر خدمات رایج بانکی، قابلیت صرافی آنلاین را نیز داراست.
صلاحلو یادآور شد: بانک شهر با فعالیت ۱۱ شعبه در منطقه ۲ کشور شامل سه استان آذربایجان‌شرقی، غربی و اردبیل است و از مجموع ۱۱ شعبه در منطقه ۲ بانک شهر، هشت شعبه در آذربایجان‌شرقی، دو شعبه در آذربایجان‌غربی و یک شعه نیز در استان ادبیل فعالیت دارد.
وی با اشاره به این‌که ۵۰ درصد سهام بانک شهر متعلق به هشت کلان‌شهر تهران، تبریز، کرج، مشهد، اصفهان، قزوین کرج و شیراز است، گفت: ۵۰ درصد باقی سهام این بانک، مربوط به سهام خرد شرکت ها اشخاص و واحدهای تولیدی است.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵