شهر جدید سهند به کارگاه عمرانی در سطح استان تبدیل شده است
شهر جدید سهند به کارگاه عمرانی در سطح استان تبدیل شده است
مهر تبریز: مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند با اشاره به پروژه‌های در دست اجرا در شهر جدید سهند، گفت: شهر جدید سهند به کارگاه عمرانی در حوزه شهرسازی تبدیل شده است.

به گزارش مهر تبریز، فرهاد سعیدی در دیداری صمیمانه با رئیس و اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، به دوره‌های تخصصی مرتبط با شهرسازی و نظام مهندسی در شهر جدید سهند اشاره کرد و افزود: در کنار تبدیل شدن شهر جدید سهند به یک کارگاه عمرانی در سطح استان، پیشبرد پروژه‌های نهضت ملی مسکن و همچنین کیفی‌سازی پروژه‌ها را نیز در دستور کار داریم.

وی با اشاره به همکاری و هم‌افزایی با سازمان نظام مهندسی ساختمان در برگزاری دوره‌های تخصصی، تاکید کرد: در راستای پیشبرد اهداف قانون جهش تولید مسکن و همچنین به منظور ارتقا و بازآموزی دانش فنی سازندگان، مشاوران و کارشناسان فعال در این زمینه، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی می‌کنیم.

وی در ادامه به تشریح آخرین وضعیت پروژه‌های شاخص شهر جدید سهند از جمله مدرسه مجهز کودکان استثنایی، مصلی بزرگ شهر جدید سهند و همچنین طرح آماده‌سازی فاز ۵ شهر جدید سهند پرداخت و گفت: مطالعات مرتبط با خط ریلی سهند نیز به اتمام رسیده و تمامی اقدامات لازم از جمله تملکات را انجام دادیم و منتظریم در مجمع کشوری به تصویب برسد.

سعیدی با اشاره به اتمام پروژه کنارگذر جنوبی شهر جدید سهند با نام شهید فخری‌زاده نیز گفت: این پروژه نیز جزو اولویت‌های اصلی شهر بود که به اتمام رسیده و به زودی به افتتاح می‌رسد.

علیرضا معتمد نیا، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند و هیئت همراه در سازمان نظام مهندسی ساختمان، حضور دکتر سعیدی را موجب تحول و منشا خیر و برکت در شهر جدید سهند عنوان کرد.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در رابطه با پروژه‌های نهضت ملی مسکن، آمادگی این سازمان در رابطه با همکاری‌ها و برگزاری دوره‌های تخصصی را اعلام کرد.

گفتنی است، در این جلسه ضمن گفت‌وگو پیرامون مسائل و چالش‌های حوزه مسکن، زمینه‌های همکاری مشترک بین طرفین بررسی شد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵