صدور ۱۸۸پروانه شهرسازی در شهرداری منطقه هفت تبریز
صدور ۱۸۸پروانه شهرسازی در شهرداری منطقه هفت تبریز

مهرتبریز-شهردار منطقه هفت تبریز از صدور ۱۸۸ پروانه شهرسازی طی ۱۱ ماه سال گذشته در شهرداری این منطقه خبر داد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز، محمدعلی سلیمی به اقدامات صورت گرفته در امور شهرسازی طی مدت مذکور اشاره کرد وگفت: طی این مدت پایانکارهای صادره ۱۶۶ پرونده، ۳۵۹ گواهی حفاری آب و برق و […]

مهرتبریز-شهردار منطقه هفت تبریز از صدور ۱۸۸ پروانه شهرسازی طی ۱۱ ماه سال گذشته در شهرداری این منطقه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، محمدعلی سلیمی به اقدامات صورت گرفته در امور شهرسازی طی مدت مذکور اشاره کرد وگفت: طی این مدت پایانکارهای صادره ۱۶۶ پرونده، ۳۵۹ گواهی حفاری آب و برق و ۱۵۰ پرونده عدم خلافی توسط مهندسان شهرداری منطقه بررسی و صادر شده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود از میزان پاسخگویی مسئولان حوزه شهرسازی شهرداری منطقه هفت گفت و افزود: توجه به مطالبات و درخواست های شهروندان جزو اولویت های کاری در این منطقه بوده و همواره بر پاسخگویی به نیازهای و مطالبات شهروندان تاکید می شود و همواره سعی بر آن بوده در کوتاه ترین زمان ممکن پرونده ها در مسیر درست خود به نتیجه برسند.
رضایی با بیان اینکه صدور جوابیه استعلام ها مسیری برای پاسخگویی به دغدغه های شهروندان در حوزه شهری بوده، گفت: طی مدت مذکور تعداد ۳ هزار و ۹۲۵ گواهی جوابیه استعلام صادر شده است.