صنایع بالای ۱۰۰ کیلووات پاداش همکاری می‌گیرند
صنایع بالای ۱۰۰ کیلووات پاداش همکاری می‌گیرند

مهر تبریز:معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق تبریز از تخصیص پاداش طرح قطع بار برنامه‌ریزی شده به صنایع بالای ۱۰۰ کیلووات خبر داد.

به گزارش مهر تبریز،  اصغر بابازاده در جمع هیئت امنای شهرک صنعتی شهید سلیمی با اعلام این خبر گفت: این طرح به منظور مدیریت مصرف برق برای عبور از پیک تابستان بوده و تا سال گذشته فقط شامل صنایع بالای ۲۰۰ کیلووات بود، اما با توجه به گرمای هوا شرایط آن تغییر کرده است.

وی با اشاره به ظرفیت بالای شهرک شهید سلیمی به عنوان بزرگترین شهرک صنعتی شمال غرب کشور، افزود: ۱۹۸ واحد صنعتی بالای ۱۰۰ کیلو وات در این شهرک وجود دارد که ما می‌توانیم در کم‎‌ترین زمان، بیشترین نتیجه را در زمینه مدیریت مصرف در این مجموعه بگیریم.

وی از نصب کنتورهای هوشمند طرح فهام در واحدهای صنعتی خبرداد و گفت: با نصب این کنتورها برنامه‌ریزی و مدیریت بار به صورت هوشمند انجام خواهد گرفت که نقش بسزایی در مدیریت مصرف صنایع، به خصوص در زمان‌های اوج بار دارد.

بابازاده خطاب به مدیران انرژی واحدهای صنعتی ابراز کرد: انتظار داریم مدیران انرژی برای مدیران عامل صنایع در زمینه استفاده صحیح از انرژی برق، تصمیم گیرنده و تاثیرگذار باشند.

“ابراهیم فکاری”، مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق تبریز نیز در این جلسه اظهار کرد: پاداش همکاری صنایع نسبت به سال گذشته افزایش یافته و طرح‌های تشویقی شامل قطع بار برنامه‌ریزی شده، ذخیره عملیاتی و خود تامین می‌باشد.

وی افزود: در سال‌های گذشته صنایع همکاری خوبی با این شرکت داشته‌اند و ما در زمینه توزیع انرژی برق، با کمبود مواجه نشده‌ایم.
وی در خصوص طرح قطع بار برنامه‌ریزی شده صنایع گفت: این طرح که در سال‌های گذشته با عنوان “طرح تعطیلات و تعمیرات تابستانی” ارائه می‌شد، از امسال شامل تمامی واحد‌های صنعتی بالای ۱۰۰ کیلووات می‌شود و صنایع می‌توانند با اعلام همکاری از مزایای این طرح برخوردار شوند.
فکاری در ارتباط با طرح خود تامین نیز بیان کرد: صنایع می‎توانند در زمان اوج بار شب و روز، ژنراتورهای خود را وارد مدار کنند و برق تبریز با نصب کنتور و بر اساس تعرفه‎های ابلاغی شرکت توانیر برق را از این واحدها خریداری می‌کند.

گفتنی است این جلسه با هدف ارائه طرح‎های تشویقی مدیریت مصرف ویژه صنایع  با حضور هیئت امناء شهرک صنعتی شهید سلیمی به عنوان بزرگترین شهرک صنعتی شمالغرب کشور ، مدیران عامل و مدیران انرژی واحدهای صنعتی این شهرک برگزار شد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵