ضرب و شتم فرزند شهید در مدرسه سالار شهیدان تبریز توسط یکی از اولیاء / امام جمعه تبریز خواستار رسیدگی جدی شد
ضرب و شتم فرزند شهید در مدرسه سالار شهیدان تبریز توسط یکی از اولیاء / امام جمعه تبریز خواستار رسیدگی جدی شد

مهرتبریز: در پی اهانت و ضرب و شتم فرزند شهید جمعی از ایثارگران  و خانواده شهدا تبریز با حضور در بیت امام جمعه محترم تبریز خواستار برخورد جدی و رسیدگی با فرد خاطی شدند.

به گزارش مهر تبریز،گفتنی هست چند روز پیش در مدرسه سالار شهیدان تبریز فردی بنام رامبد عظیمی دانش آموز کلاس هفتم با فرزند شهید پور عبدی دعوای لفظی کودکانه نموده و نهایتا پدر رامبد عظیمی به جای ایجاد صلح در بین کودکان سراسیمه به مدرسه مراجعه و در حیاط مدرسه درحالی که دقایقی به شروع امتحانات خرداد ماه باقی نمانده بود تنها یادگار باقی مانده از سردار شهید پور عبدی را که ۱۳ سالش تمام نشده را بافحاشی اقدام به ضرب و شتم می کند .
این ضرب وشتم سبب خونریزی از ناحیه بینی مضروب می گردد .
لازم بذکر هست بعداز سپری شدن حدود ۲هفته و تسلیم شکایت نامه به مدیر کل اموزش و پرورش هیچ اقدامی از سوی مدیریت مدرسه و مسولین دست اندر کار انجام نشده و نهایتا بعد از شنیدن دردل همسر شهید با همرزمان شهید ، دل آنها بدردآمده و با تجمع در بیت امام جمعه خواستار رسیده گی و برخورد جدی با فرد خاطی شدند.
این حرکت اعتراض آمیز همرزمان شهید در بیت آیت ا..آل هاشم باعث شد، ایشان ضمن دلجویی ازخانواده شهید ،خواستار رسیدگی موضوع از سوی مدیر کل آموزش و پرورش و پیگیری و برخورد قاطع با هنجارشکنان باشد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵