ضرورت آمادگی ورودی‌های شهر برای استقبال از گردشگران نوروزی
ضرورت آمادگی ورودی‌های شهر برای استقبال از گردشگران نوروزی

مهرتبریز-سرپرست شهرداری تبریز بر ضرورت آمادگی ورودی‌ های شهر به ویژه در منطقه ۷ برای استقبال از گردشگران نوروزی تاکید کرد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛مهدی یوسفی ظهر امروز در جمع مدیران شهرداری منطقه ۷ تبریز اظهار کرد: با توجه به نزدیکی عید نوروز و فرا رسیدن سال جدید، اقدامات خوبی در سطح منطقه […]

مهرتبریز-سرپرست شهرداری تبریز بر ضرورت آمادگی ورودی‌ های شهر به ویژه در منطقه ۷ برای استقبال از گردشگران نوروزی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛مهدی یوسفی ظهر امروز در جمع مدیران شهرداری منطقه ۷ تبریز اظهار کرد: با توجه به نزدیکی عید نوروز و فرا رسیدن سال جدید، اقدامات خوبی در سطح منطقه ۷ انجام می‌گیرد که از جمله می‌توان به گلکاری، رنگ‌آمیزی جدوال‌، لکه‌گیری آسفالت معابر و … اشاره کرد.
وی اضافه کرد: بحث آسفالت در این منطقه نیازمند تقویت است که امیدواریم در روزهای آتی شاهد توزیع اساسی آسفالت در معابر اصلی این منطقه باشیم.
سرپرست شهرداری تبریز عنوان کرد: با توجه به اینکه وضعیت شیوع کرونا در حال کاهش است و انتظار می‌رود امسال میزبان مسافران نوروزی در شهرمان باشیم؛ به همین جهت اجرای دقیق طرح استقبال از بهار و رسیدگی به ورودی‌های شهر ضروری است.
وی گفت: منطقه ۷ تبریز نیز یکی از ورودی های شهر محسوب می شود و باید به این ورودی‌ که در بافت صنعتی شهر قرار دارد، به شکلی ویژه توجه شود.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵