طی سال جاری در برق تبریز  تمامی انشعابات غیرمجاز شناسایی شده، رفع و جمع‌آوری شدند
طی سال جاری در برق تبریز  تمامی انشعابات غیرمجاز شناسایی شده، رفع و جمع‌آوری شدند
مهرتبریز-مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از رفع و جمع‌آوری تمامی 4331 فقره انشعاب غیرمجاز شناسایی شده طی سال جاری خبر داد که در نوع خود رکوردی بی‌نظیر به شمار می‌آید.

مهرتبریز-مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از رفع و جمع‌آوری تمامی ۴۳۳۱ فقره انشعاب غیرمجاز شناسایی شده طی سال جاری خبر داد که در نوع خود رکوردی بی‌نظیر به شمار می‌آید.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز ، عادل کاظمی در تشریح عملکرد شرکت در حوزه‌ی شناسایی و جمع‌آوری برق‌های غیرمجاز طی ۱۰ ماهه‌ی سال ۹۹ گفت: طی این مدت، ۴۳۳۱ مورد برق غیرمجاز شناسایی و در مجموع از تلفات ۷ گیگا وات ساعت انرژی جلوگیری شد.

وی ادامه داد: از میان ۴۳۳۱ انشعاب غیرمجاز شناسایی شده، ۱۱۶۷ انشعاب غیرمجاز نامشهود و شامل دستکاری و سوء استفاده‌ بود که تمامی این انشعابات غیرمجاز رفع شد. همچنین ۳۱۶۴ فقره انشعاب غیرمجاز مشهود کشف و شناسایی و با تلاش همکاران تمامی این انشعاب غیرمجاز جمع‌آوری شده و ۲۴۷ انشعاب با درخواست مشتریان به انشعاب قانونی تبدیل شد.

وی در تشریح گزارش عملکرد انشعابات غیرمجاز در سال ۹۹ نیز گفت: بیشترین برق‌های غیرمجاز به ترتیب در حوزه‌ی امور برق اندیشه، قراملک و روشنایی شناسایی شده‌اند.

کاظمی در تشریح گزارش عملکرد انشعابات غیرمجاز در سال ۹۸ نیز گفت: طی سال گذشته ۳۸۴۱ انشعاب غیرمجاز شناسایی و در مجموع از هدررفت ۱۱٫۵ گیگا وات ساعت انرژی جلوگیری شده بود.

وی ادامه داد: از میان ۳۸۴۱ انشعاب غیرمجاز شناسایی شده در سال گذشته، ۱۳۱۳ انشعاب غیرمجاز نامشهود و شامل دستکاری و سوء استفاده‌ بود که ۹۵۸ فقره از آنها رفع شد. همچنین ۲۵۲۸ فقره انشعاب غیرمجاز مشهود کشف و شناسایی و با تلاش همکاران ۲۳۱۲ انشعاب جمع‌آوری شده و ۶۸۱ انشعاب با درخواست مشتریان به انشعاب قانونی تبدیل شد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵