طی ۹ ماهه نخست سالجاری؛  کمک ۳۱۵ میلیارد ریالی خیران به فرزندان یتیم و محسنین استان
طی ۹ ماهه نخست سالجاری؛  کمک ۳۱۵ میلیارد ریالی خیران به فرزندان یتیم و محسنین استان
مهرتبریز معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی به تشریح حمایت های خیران از فرزندان یتیم و محسنین استان در 9 ماهه نخست سالجاری پرداخت.

مهرتبریز معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی به تشریح حمایت های خیران از فرزندان یتیم و محسنین استان در ۹ ماهه نخست سالجاری پرداخت.

به گزارش خبرنگار ما؛  یونس فاتح با اشاره به اهمیت طرح اکرام ایتام و محسنین گفت: در ۹ ماهه نخست سالجاری ۳۱۶۸ فرزند یتیم و ۸۵۰۰ فرزند محسنین در آذربایجان شرقی از حمایت های خیران و کمیته امداد بهره مند شده اند.

وی کل حامیان ایتام و محسنین در استان را ۴۰۲۹۶ نفر برشمرد و افزود: ۷۵۵ فرزند یتیم و محسنین نیز اخیرا جذب شده و در انتظار چتر حمایتی حامیان هستند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی به کمک های مالی حامیان اشاره کرده و اظهار داشت: خیران در ۹ ماهه نخست سالجاری حمایت های مختلفی در حوزه مسکن، امور تحصیلی، معیشت و… از فرزندان ایتام و محسنین داشته اند که مجموع ریالی آنها حدود ۳۱۵ میلیارد ریال بود.

وی به تسهیل واریز کمک های نقدی حامیان به فرزندان ایتام و محسنین اشاره کرده و خاطر نشان کرد: بر اساس شیوه جدید کمک های نقدی حامیان بطور مستقیم به حساب فرزندان معنوی آنها واریز می شود.

فاتح یادآور شد: مردم نیکوکار می توانند با ورود به سامانه ekram.emdad.ir در طرح اکرام ثبت نام کرده و با انتخاب فرزند معنوی، کمک های خود را به حساب او واریز کنند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی بیان داشت: حامیان همچنین می توانند با شماره گیری کد #۳*۰۴۱*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه نسبت به واریز کمک های نقدی خود به ایتام اقدام نمایند.