عزم ملی لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی به ویژه در بخش کشاورزی می باشد
عزم ملی لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی به ویژه در بخش کشاورزی می باشد

مهرتبریز: قائم مقام رئیس سازمان و معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: عزم ملی لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی به ویژه در بخش کشاورزی می باشد.

به گزارش مهر تبریز ،مهندس اکبر فتحی در جلسه کارگروه رفع موانع تولید در شهرستان کلیبر که با حضور فرماندار شهرستان، مهندس نامدار و روسای ادارات جهاد، منابع طبیعی، امور عشایر و … در محل سالن جلسه فرمانداری شهرستان کلیبر برگزار گردید، ضمن بیان این مطلب افزود: شعار اقتصاد مقاومتی محقق نخواهد شد مگر اینکه دولت و مردم دست در دست هم دهند تا به واسطه توسعه اقتصادی تولید و اشتغال نیز فراهم شود.
وی گفت: ظرفیت بخش کشاورزی شهرستان بیشتر از سایر بخش هاست، لذا بایستی توجه ویژه به این بخش گردد.
مهندس فتحی ادامه داد: در برنامه های اقتصاد مقاومتی در دولت تدبیر و امید قدم های خوبی برداشته شده است، کشت محصولات خارج از فصل با آب بری بیشتر در داخل گلخانه انجام شده و توفیقاتی نیز بدست آمده است.
قائم مقام رئیس سازمان و معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی در بخش پایانی سخنان خود تاکید کرد: در مجتمع گلخانه ای شهرستان کلیبر به دنبال سرمایه گذار هستیم، تلاش می کنیم تا با عقد قرارداد مناسب با سرمایه گذار خوب زمینه تولید و اشتغال را در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در شهرستان ایجاد نماییم.