علت قتل از زبان قاتل| اخاذی و کینه شخصی
علت قتل از زبان قاتل| اخاذی و کینه شخصی
مهر تبریز: رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی پس از گذشت حدود یک ماه از مفقودی مسعود حسابگر، فعال سیاسی و اقتصادی استان از فوت و دستگیری قاتل و همدستان او خبر داد. 
به گزارش مهر تبریز، سرهنگ محمدتقی سلطانی در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام فقدانی مسعود حسابگر  در شهر جدید سهند موضوع با دستور قضایی به صورت ویژه در دستور  کاراگاهان پلیس اگاهی قرار گرفته و پس از روزها تلاش شبانه روزی و تحقیقات پلیسی وهمکاری دستگاه‌های امنیتی  سرنخ هایی از احتمال ربایش فرد فقدانی به دست کاراگاهان امده و با دستور بازپرس ویژه متهمین و مظنونین مرتبط با  وی را دستگیر و در بازجویی ها فنی قاتل به ربایش و قتل فرد فقدانی با همدستی چند نفر از دوستان خویش با نقشه قبلی اعتراف کرد.

وی ادامه داد: قاتل در بازجویی‌های فنی، علت قتل را اخاذی و کینه شخصی بیان کرد: با اعتراف قاتل جسد مقتول کشف و جهت بررسی‌های لازم به پزشک قانونی منتقل شد و متهمین با قرار بازداشت روانه زندان شدند و تحقیقات تکمیلی با دستور بازپرس ویژه قتل در حال انجام است.

گفتنی است؛ مسعود حسابگر یکی از چهرهای اصلاح طلب شناخته شده آذربایجان شرقی و دبیر حزب ندای ایرانیان بود.

وی همچنین در سال ۱۴۰۰ رئیس ستاد عبدالناصر همتی و رئیس ستاد جوانان روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۲ را بر عهده داشت.
مسعود حسابگر سرمایه گذار پروژه باراما در شهر اسکو بوده و یکی از چهره های اقتصادی استان نیز به شمار می آمد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵