علی مبارکی: هدف ما صعود به سطح اول پرتغال است
علی مبارکی: هدف ما صعود به سطح اول پرتغال است
مهر تبریز: مبارکی لژیونر ایرانی در خصوص بازی در تیم اسپورتینگ پرتعال و هدفش در این فصل مفصل صحبت کرد.

مهر تبریز: علی مبارکی لژیونر ایرانی در خصوص بازی در تیم اسپورتینگ پرتعال و هدفش در این فصل مفصل صحبت کرد.

جدا شدن از خزرلنکران آذربایجان تصمیم سختی نبود. بازی در لیگ پرتقال خیلی خوب است لیگ پرتغال لیگ سختی است. این رقابت کیفیت بالایی دارد و بسیار سریع است که برای من خوب خواهد بود. من چنین فوتبالی را دوست دارم. باید دید در اولین فصل حضورم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

من خیلی خوشحالم در اینجا هستم. معتقدم تیم خیلی خوبی داریم و این فصل یک هدف بزرگ داریم که آن هم صعود به سطح اول لیگ پرتغال است.

لژیونر فوتبال ایران اظهار داشت:با ۱۰۰ درصد تمرکز فصل را آغاز خواهیم کردتا در حد توانمان بهترین جایگاه را بدست آوریم.

در خصوص بازی در تیم ملی ایران اظهار داشت: آرزوی هر بازیکنی است تو مسابقات لباس تیم ملی برتن کند آرزوی موفقیت برای تیم ملی در بازی های آسیایی دارم و مطمعنم از گروه صعود میکنیم ….

علی مبارکی بعد از عقد قرارداد با اسپورتینگ پرتعال ، در تست پزشکی نیز حضور یافت و تست های مربوط به پیش فصل را پشت سر گذاشت تا پروسه نهایی حضورش در تمرینات اسپورتینگ پرتغال لیگ ۳ نیز به سرانجام برسد.

مبارکی که در خزر لنکران اذربایجان در پست هافبک دفاعی توپ میزد مورد توجه باشگاه های بزرگ قرار گرفت ، مسلما در فصل آتی در مرکز توجهات قرار خواهد گرفت و باید دید چه عملکرد و شرایطی را در جمع شاگردان فیلیپ چیلیکا پشت سر خواهد گذاشت.

هافبک دفاعی ایرانی اسپورتینگ که سوژه برخی شایعات نقل و انتقالاتی شده و گفته می‌شد تیم های حوزه خلیج فارس و لیگ ایران  به دنبال جذب علی مبارکی است، دو فصل آینده هم در لیگ پرتغال و تیم اسپورتینگ  به فوتبالش ادامه خواهد داد. علی مبارکی که با روزنامه ایران‌ورزشی صحبت کرده درباره شایعه بازگشت به لیگ برتر و حضورش در تیم های ایران  گفته  است: بازگشت من به لیگ ایران هم در حد شایعه بود و هیچ باشگاهی صحبتی رسمی انجام ندادم  با وجود پیشنهاد های متنوع  فکر می‌کنم اخباری هم که در این باره منتشر شد بیشتر گمانه‌زنی بود تا واقعیت که به لیگ ایران  برمیگردم. ضمن اینکه من با اسپورتینگ لیسبون قرارداد دارم و حرفه‌ای هم نبود که بخواهم با باشگاهی حتی مذاکره کنم و حرف بزنم. علی مبارکی گفت دو سال از  قرارداد من با تیم پرتغالی باقی مانده به فوتبالم در اروپا ادامه میدهم .

گفتنی است؛ علی مبارکی (زادهٔ ۲ مرداد ۱۳۷۳ در نیشابوربازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست هافبک دفاعی برای اسپورتینگ لیسبون B بازی می‌کند.

وی سابقه عضویت در تیم‌های ملوان بندر انزلی ، سپاهان اصفهان و تراکتور تبریز را در کارنامه دارد.

علی مبارکی در سال ۲۰۲۰ با قراردادی یک ساله به تیم خزر لنکران جمهوری آذربایجان پیوست.

علی مبارکی در سال ۲۰۲۳ با قرارداد دو و نیم ساله در نقل انتقالات زمستانی به تیم اسپورتینگ لیسبون B (کشور پرتغال) پیوست. مبارکی که زیر نظر سجاد محمودی درلیگ آذربایجان درخشید زمستان امسال با قرارداد ۲ و نیم ساله در نقل انتقالات زمستانی با اسپورتینگ لیسبون B (کشور پرتغال) قرارداد بست.

قهرمانی در لیگ ۱ کشور آذربایجان ۲۰۲۱، دارنده زیباترین گل در لیگ آذربایجان ۲۰۲۳، برترین بازیکن لیگ دسته ۱ فوتبال آذربایجان، قهرمانی جوانان لیگ مناطق کشور ۲۰۱۴ ملوان، نایب قهرمانی مسابقات لیگ برتر ۲۰۱۶ سپاهان، نایب قهرمانی لیگ برتر امید کشور ۲۰۱۹ تراکتور، نایب قهرمانی جام حذفی لیگ آذربایجان ۲۰۲۰ خزر لنکران از افتخارات علی مبارکی است.

علی مبارکی نمادی است از تلاش بی‌وقفه، تعهد و انگیزه قوی که با غلبه بر موانع و مشکلات نشان داده است که هیچ چیز برای رسیدن به هدف‌ها قابل مقایسه با اراده استوار و پشتکار نیست.آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی برای این بازیکن موفق کشورمان داریم.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵