عملیات اجرایی واحدهای مسکونی در شهر جدید شهریار از سال ۱۴۰۳ آغاز می شود
عملیات اجرایی واحدهای مسکونی در شهر جدید شهریار از سال ۱۴۰۳ آغاز می شود
مهر تبریز:  مدیرعامل شهر جدید سهند از توافق با مدیرعامل شرکت خانه سازی آذربایجان در راستای آغاز عملیات اجرایی واحدهای مسکونی در شهر جدید شهریار از سال ۱۴۰۳ خبر داد و گفت: عملیات اجرایی در بخش عمومی و خدمات روبنایی در این شهر آغاز شده و طبق زمانبندی بعد از عید نوروز عملیات اجرایی واحدهای مسکونی نیز شروع خواهد شد.
به گزارش مهر تبریز، فرهاد سعیدی در حاشیه بازدید از شهر جدید شهریار در این خصوص اظهار کرد: بر اساس قانون، نظارت عالیه عملیات اجرایی و نظارت بر برنامه زمانبندی و پیشرفت مرحله به مرحله شهر جدید شهریار از سوی شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور به شرکت عمران شهر جدید سهند تفویض اختیار شده است.
وی با اشاره به بازدید از شهر جدید شهریار به همراه علیلو مدیرعامل شرکت جهاد خانه سازی آذربایجان و تیم فنی این شرکت و همچنین کارشناس دفتر فنی شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور، گفت: در این رابطه جلساتی برگزار شده و این بازدیدها به صورت مستمر جهت نظارت عالیه تداوم خواهد داشت.
وی با تاکید بر این‌که در فاز یک این شهر به مساحت ۵۰۰ هکتار عملیات اجرایی تاسیسات روبنایی شامل احداث دو باب مدرسه و یک باب مسجد و همچنین فونداسیون مرکز تجاری شروع شده و روند اجرایی خوبی را شاهد بودیم، افزود: شبکه گازرسانی و بیش از ۵۰ درصد زیرساخت‌های مرتبط با آب و فاضلاب نیز در این شهر کار شده است.
سعیدی با بیان این‌که شبکه معابر نیز در مرحله جدول گذاری قرار دارد و اگر عملیات اجرایی به همین روال پیش رود، تا بعد از عید قطعا ساخت و ساز در بخش مسکن نیز شروع خواهد شد، افزود: مقرر شده بازدیدهای دوره‌ای از شهر جدید شهریار جهت ارائه گزارش در دستور کار باشد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵