عمل به پیام شهدا تکلیف امروز مردم و مسئولان است/ حضور در انتخابات ادامۀ راه شهداست
عمل به پیام شهدا تکلیف امروز مردم و مسئولان است/ حضور در انتخابات ادامۀ راه شهداست
مهرتبریز-«مالک رحمتی» استاندار و رئیس شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت آذربایجان شرقی در مراسم متمرکز استانیِ غبارروبی و گلباران مزار مطهر شهدا به مناسبت دهه فجر (مهمانی لاله ها) در گلزار شهدای وادی رحمت تبریزگفت:مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) مکرراً دربارۀ ضرورت زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا تاکید می فرمایند. عمل به پیام شهدا که تکلیف امروز مردم و مسئولان است، موثرترین راهِ تحقق این فرمودۀ معظم له محسوب می شود.

 

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛پیام های شهیدان در وصایای آنان تبلور دارد که «توجه به الله تعالی»، «پشتیبانی از ولایت فقیه»، «خدمت به مردم»، «ایستادگی و استکبارستیزی» و «زمان شناسی و مسئولیت پذیری» از مهم ترینِ آنهاست.

انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در پیش است. امروز، این انتخابات، جبهۀ زمان شناسی و جبهۀ مسئولیت پذیری ما و شرکت در آن ادامۀ راه شهداست. پس اگر می خواهیم به پیام شهدا عمل کنیم، باید در انتخابات شرکت گسترده ای داشته باشیم.

باز شدن راه انتخابات و نهادینه شدن مردمسالاری دینی در جامعه ارمغان جانفشانی شهدا برای کشور بوده است و اینک و در چهل و پنجمین بهارِ پیروزی حق بر باطل، انشاءالله می خواهیم چهلمین انتخابات را برگزار کنیم. معنی این حرف آن است که حکومت، در طول ۴۵ سال گذشته ۴۰ بار به رأی مردم مراجعه کرده و رأی مردم، هر آنچه بوده، در کشور حاکم شده است.