عینالی طلای گرانبهای تبریز است / پیگیر اعتبارات دولتی برای تفرجگاه عینالی هستیم
عینالی طلای گرانبهای تبریز است / پیگیر اعتبارات دولتی برای تفرجگاه عینالی هستیم

مهرتبریز-روح الله متفکر آزاد نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی به همراه بابک دانش پناه مدیرعامل سازمان عینالی از طرحهای توسعه و گردشگری این مجموعه بازدید و در جریان روند فعالیت ها قرار گرفت.  به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛متفکر آزاد در این بازدید ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال […]

مهرتبریز-روح الله متفکر آزاد نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی به همراه بابک دانش پناه مدیرعامل سازمان عینالی از طرحهای توسعه و گردشگری این مجموعه بازدید و در جریان روند فعالیت ها قرار گرفت.

 به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛متفکر آزاد در این بازدید ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال جدید به مردم شریف تبریز گفت: تفرجگاه عینالی طلای گرانبهایی است که هم از لحاظ تفرجگاهی و هم از لحاظ زیست محیطی، پتانسیل خوبی برای شهر تبریز است.

 وی ضمن قدردانی از تلاش های مدیریت و عوامل سازمان اظهار کرد: با وجود مدیریت مناسب و تلاشگر در این مجموعه امید است که شاهد گسترش و جذب گردشگر در این تفرجگاه باشیم چرا که با فعالیت ها و پتانسیل موجود، آینده درخشانی را برای این مجموعه تصور می‌کنیم.

 وی با تاکید بر اهمیت و ضرورت سرمایه‌گذاری به عنوان توسعه تفرجگاه عینالی خاطرنشان کرد: بنده و سایر نمایندگان محترم تبریز اسکو و آذرشهر طی نامه‌ای در خصوص جذب اعتبارات دولتی برای عینالی پیگیر این مسئله هستیم و با برنامه ریزی هدفمند و موثر در بخش سرمایه گذاری امیدواریم روند توسعه و جذب گردشگری بیش از پیش باشد.

 نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در پایان از احتمال سفر ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور اسلامی ایران به شهر تبریز خبر داد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵