غربالگری سلامت نخبگان در آذربایجان شرقی انجام می شود
غربالگری سلامت نخبگان در آذربایجان شرقی انجام می شود
مهرتبریز- رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی گفت: برای نخستین بار در سطح کشور،طرح غربالگری سلامت جسمی نخبگان در آذربایجان شرقی با همکاری سلامتکده طب سنتی، ایرانی بهاران بصورت رایگان انجام می شود.

مهرتبریز-
رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی گفت: برای نخستین بار در سطح کشور،طرح غربالگری سلامت جسمی نخبگان در آذربایجان شرقی با همکاری سلامتکده طب سنتی، ایرانی بهاران بصورت رایگان انجام می شود.
به گزارش خبرنگار ما درآذربایجان شرقی دکتر یوسف زندی رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی در مراسم امضا تفاهم نامه همکاری این بنیاد با سلامتکده طب سنتی، ایرانی بهاران به ریاست حکیم یونس رنجبری با اعلام خبر فوق افزود: با عنایت به اینکه توجه به سلامت آحاد مختلف جامعه جزو ضروریات بوده و سلامتی جسمی و روحی نخبگان نیز به جهت اهمیت جایگاه آنها جزو اولویت های این بنیاد می باشد، در این راستا تفاهم نامه همکاری بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی با سلامتکده طب سنتی، ایرانی بهاران امضا شد تا برای نخستین بار در سطح کشور،طرح غربالگری سلامت نخبگان در این استان به صورت رایگان انجام گردد.
وی تصریح کرد: بر اساس مفاد این تفاهم نامه مستعدان و نخبگان استان آذربایجان شرقی جهت غربالگری سلامت به سلامتکده طب سنتی، ایرانی بهاران معرفی می شوند و برای هریک از آنها پرونده سلامت زیر نظر پزشکان حاذق این سلامتکده تشکیل می شود.