تاریخ انتشار : دوشنبه 3 سپتامبر 2018 - 15:48
کد خبر : 9472

فراخوان عمومی دعوت از متقاضیان سرمایه گذاری در شهرکهای کشاورزی گلخانه ای ملکان، کلیبر، مرند، عجبشیر و بناب

فراخوان عمومی دعوت از متقاضیان سرمایه گذاری در شهرکهای کشاورزی گلخانه ای ملکان، کلیبر، مرند، عجبشیر و بناب

مهر تبریز-مدیرشرکت شهرک‌های کشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: این شرکت در نظر دارد متناسب با موقعیت، مساحت، مستحدثات و وضعیت موجود شهرک‌های کشاورزی گلخانه‌ای ملکان ، مرند، کلیبر، عجب شیر و بناب را به متقاضیان واگذار نماید.

مهر تبریز-مدیرشرکت شهرک‌های کشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: این شرکت در نظر دارد متناسب با موقعیت، مساحت، مستحدثات و وضعیت موجود شهرک‌های کشاورزی گلخانه‌ای ملکان ، مرند، کلیبر، عجب شیر و بناب را به متقاضیان واگذار نماید.

به گزارشخبرنگار ما در تبریز،مهندس سیدخلیل هاشمی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه به هر شخص حقیقی یا حقوقی بخشی از شهرک کشاورزی گلخانه‌ای، دامی و شیلاتی واگذار خواهد شد افزود: واگذاری با ملحوظ داشتن زیرساخت ها و مستحدثات انجام و وضعیت موجود به صورت قرارداد اجاره به شرط تملیک و برابر مقررات انجام خواهد شد، حق تفکیک و نحوه تفکیک شهرک کشاورزی گلخانه ای، دامی و شیلاتی و قطعات آن برای شرکت شهرکهای کشاورزی محفوظ است.

وی افزود: قیمت واگذاری توسط کارشناسان رسمی دادگستری تعیین که ۳۰ درصد آن هنگام انعقاد قرارداد و مابقی حداکثر طی (۶) قسط هر شش ماه یکبار از متقاضی دریافت می‌شود، متقاضیان بایستی علاوه بر توانایی فنی و مالی برای ایجاد زیرساخت ها، توانایی تأمین حداقل ۲۰ درصد آورده و وثایق لازم برای اخذ تسهیلات بانکی به منظور ایجاد سازه‌ها را داشته باشند.

مدیرشرکت شهرک‌های کشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: بازدید متقاضیان از محل  شهرک کشاورزی و قطعات مورد تقاضا الزامی بوده زیرا واگذاری با وضعیت موجود بوده و هیچگونه ادعایی پس از آن قابل پذیرش نمی باشد، متقاضیان مؤظف هستند برنامه زمانبندی اجرای عملیات تکمیل زیر ساخت ها و سازه ها را در قالب زمانبندی معین ارائه و اجرای آن را در مدت تعیین شده تعهد نمایند.

وی خاطرنشان ساخت: متقاضی تعهد می نماید که ادامه کار و تکمیل زیرساخت مربوط به قطعه یا قطعات مورد تقاضا در شهرک را برابر ضوابط ، طراحی و نقشه مورد تائید شرکت شهرکهای کشاورزی انجام دهد، از متقاضیان در دفترخانه اسناد رسمی، وکالت اجرای تعهدات مندرج در مفاد قرارداد اجاره به شرط تملیک و ضمائم آن که به امضاء طرفین رسیده اخذ می گردد.

مهندس هاشمی تصریح نمود: صدور سند بنام سرمایه گذار منوط به اتمام و به بهره برداری رساندن طرح در زمان تعیین شده و تحقق سایر شروط مندرج در  قرارداد می باشد، براساس مفاد ماده (۶) اساسنامه موضوع بندهای (الف، ب، ج، هـ، ز) وظایف هدایت، راهبری، سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی و نظارت بر توسعه زیرساخت‌ها و اداره امور مجتمع و شهرکهای کشاورزی گلخانه‌ای، دامی و شیلاتی بر عهده این شرکت می‌باشد.

مدیرشرکت شهرک‌های کشاورزی استان آذربایجان شرقی ادامه داد: شرکت کنندگان در فراخوان می‌بایست آئین نامه های مربوط به معاملات دولتی و نیز قانون منع مداخله کارمندان در معاملات دولتی را مد نظر قرار داده و رعایت نمایند، پس از انعقاد قرارداد، شرکت نسبت به صدور پروانه تأسیس مجتمع یا شهرک کشاورزی گلخانه ای، دامی و شیلاتی اقدام خواهد نمود.

مهندس هاشمی تاکید کرد: در شرایط مساوی اولویت با متقاضیان و سرمایه گذاران بومی خواهد بود، شرکت در رد یا قبول تمام یا هر یک از پیشنهادات مختار است.

وی اضافه کرد: متقاضیان موظفند بعد از انعقاد قرارداد ضمن ارائه برنامه زمانبندی نسبت به اجرای دقیق پروژه مطابق برنامه اقدام نمایند و در صورت استنکاف شرکت حق فسخ قرارداد بطور یکجانبه را خواهد داشت.

لازم به ذکر است متقاضیان می‌توانند از روز سه شنبه مورخ ۰۶/۱۳۹۷/۰۶ لغایت مورخ ۱۸/۰۶/۱۳۹۷ به مدت ۱۰ روز کاری، با مراجعه به سایت شرکت به آدرسwww.apcp.ir   فرم ثبت نام را دریافت و پس از تکمیل با همراه داشتن مدارک مورد نیاز به مدیریت شعب شرکت شهرکهای کشاورزی در استان آذربایجان شرقی (اتاق ۴۶۱) و یا به شرکت شهرک های کشاورزی به آدرس تهران ، خیابان شهید دکتر عباسپور (توانیر ) ، نبش کوچه گیتا، پلاک ۸ ، دبیرخانه کمیسیون معاملات تحویل نمایند.

 

 

 

 

 

                                                                                                                           

print

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.