فراخوان چهارمین جشنواره سراسری موسیقی موغام رونمایی شد
فراخوان چهارمین جشنواره سراسری موسیقی موغام رونمایی شد
مهرتبریز-پوستر چهارمین جشنواره سراسری موسیقی موغام در شورای اسلامی شهر تبریز رونمایی شد.

مهرتبریز-پوستر چهارمین جشنواره سراسری موسیقی موغام در شورای اسلامی شهر تبریز رونمایی شد.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ جشنواره موسیقی موغام با هدف حمایت و صیانت از مواریث فرهنگی اصیل کشور و منطقه، همزمان با اعیاد شعبانیه و گرامیداشت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود، فرصتی برای معرفی توانایی ها و کشف استعدادهای نو در این حوزه خواهد بود.

غلامرضا میرزازاده، دبیر چهارمین جشنواره سراسری موسیقی موغام در نشست رونمایی از پوستر جشنواره، با قدردانی از همراهی بدنه مدیریتی و فرهنگی شهرداری تبریز در استمرار بخشی و برگزاری این رویداد اظهار داشت: بی شک صیانت درست و اصولی از مواریث فرهنگی و گنجینه هنری این خطه، عاملی مهم برای بالندگی جامعه و همدلی ملی با این فضای ارزشمند هنری و فرهنگی خواهد بود.

وی افزود: چهارمین جشنواره سراسری موسیقی موغام، مایه امیدواری و دلگرمی همه فعالان حوزه موسیقی است که برای زنده و پویا نگاه داشتن میراث هنری این دیار فعالیت می کنند.

غلامرضا میرزاده ابراز امیدواری کرد: امید است که همراهی و همدلی هنرمندان سراسر کشور در برگزاری هرچه بهتر آن، یاری رسان و امیدبخش باشد و زمینه های لازم برای برگزاری جشنواره موسیقی عاشیقلار به عنوان یکی دیگر از سرمایه های کشور فراهم آید.

چهارمین جشنواره سراسری موسیقی موغام، به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، از اول تا چهارم اسفندماه در فرهنگسرای الغدیر برگزار و روز پنجم اسفندماه در محل همایش های بین المللی خاوران تبریز شاهد برگزاری آئین اختتامیه خواهد بود.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵