فضاسازی گسترده کنگره ملی ده هزار شهید استان در محدوده شهرداری منطقه3 تبریز
فضاسازی گسترده کنگره ملی ده هزار شهید استان در محدوده شهرداری منطقه3 تبریز
مهر تبریز: شهردار منطقه 3 تبریزبا تشریح اقدامات متنوع این منطقه در آستانه برگزاری دومین کنگره ملی ۱۰ هزار شهید استان، گفت: با توجه به برگزاری کنگره 10 هزار شهید بزرگوار آذربایجان در حوزه شهرداری منطقه 3 ، این منطقه اقدامات گسترده ای را در راستای برگزاری هرچه باشکوه این رویداد ملی به ویژه مراسم اختتامیه این کنگره انجام داده است.

به گزارش مهر تبریز، علی قاسمی با اعلام این مطلب گفت: این منطقه در کنار فضاسازی محیطی و تبلیغات شهری ، یک ایستگاه صلواتی در محل برگزاری کنگره 10 هزار شهید آذربایجان برپا می کند که بر این اساس 3000 بسته غذایی توزیع می شود.
وی افزود: علاوه بر فضاسازی محیطی طی هفته های گذشته ، این منطقه طی روز گذشته 100 تخت بنر با موضوع ومحتوای این کنگره در طول مسیرهای منتهی به محل برگزاری این کنگره نصب کرده است.
قاسمی افزود: نصب تابلوهای جدید شهدای مدافع حرم آذربایجان شرقی در معابر سطح حوزه ، نوسازی تمثال سرداران شهید در چهارراه ابوریحان ، برگزاری رویدادهای مختلف فرهنگی ، هنری و ورزشی ، برگزاری نمایشگاه های مذهبی و آیینی بخشی از اقدامات فرهنگی شهرداری منطقه 3 برای گرامیداشت دومین کنگره ملی شهدای آذربایجان شرقی است.
وی ادامه داد: همچنین اجرای طرح نگهداشت محله با عنوان ” ۳۰ محله، ۳۰ شهید” از دیگر اقدامات شهرداری منطقه 3 برای پاسداشت مقام والای شهدا می باشد.
شهردار منطقه 3 تبریز در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه این منطقه برگزاری مراسم اختاممیه این کنگره را برعهده دارد، عزم ما استفاده از تمامی امکانات و ظرفیت های مجموعه شهرداری به ویژه منطقه 3 در برگزاری هرچه با شکوهتر این رویداد ملی است

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵