انسجام و همدلی قابل تقدیر بین دستگاه‌های اجرایی آذربایجان‌شرقی
انسجام و همدلی قابل تقدیر بین دستگاه‌های اجرایی آذربایجان‌شرقی
مهرتبریز: فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه همدلی موجود بین دستگاه های اجرایی استان به خصوص کلانشهر تبریز دلگرم کننده است، گفت: بین مدیران دستگاه‌های اجرایی در کنار مجموعه شهرداری تبریز همدلی خوبی حاکم شده است.

به گزارش مهر تبریز، سردار سرتیپ دوم پاسدار اصغر عباسقلی زاده پیش ظهر امروز در شصت و هشتمین اجلاس مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان‌های کشور ضمن قدردانی از تلاش‌های شهردار تبریز،اظهار کرد: همدلی موجود در آذربایجان‌شرقی به خصوص  کلانشهر تبریز دلگرم کننده است.

وی با اشاره به برگزاری کنگره ملی بزرگداشت ۱۰ هزار شهید آذربایجان‌شرقی در سال‌جاری، گفت: جا دارد از تلاش های بی دریغ اعضای شورای اسلامی و شهردار تبریز جهت پیشقدمی و حمایت از برگزاری هرچه بهتر این کنگره ملی، قدردانی کنیم.

عباسقلی زاده با بیان اینکه عزت و آبروی ما مدیون مکتب اسلام است و باید خادم این ملت باشیم، تصریح کرد: امروز شاهد وحدت و یکدستی در کشور هستیم این وحدت همدلانه باید در خدمت مردم به کار گرفته شود چرا که مردم ما از بی تدبیری برخی مدیران ناراضی هستند.

فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه هر کس در  فریب دشمن گرفتار شود بی شک شکست می خورد، اظهار کرد: هر شخصی به انقلاب اسلامی و رهبران ما اعتماد کند بی شک عزت پیدا می کند.

لازم به ذکر است کنگره ملی بزرگداشت ۱۰ هزار شهید آذربایجان شرقی در آبان سال جاری برگزار می شود که شهرداری تبریز در برگزاری هرچه باشکوه‌تر این رویداد ملی به بهترین شکل حضور خواهد داشت.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵