اختصاص ۱۷ میلیارد تومان برای ۱۱۰ فعالیت در آذربایجان شرقی
اختصاص ۱۷ میلیارد تومان برای ۱۱۰ فعالیت در آذربایجان شرقی
مهر تبریز: معاون سیاسی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی از اختصاص ۱۷ میلیارد تومان به دستگاه‌های متولی جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی در استان خبر داد.

به گزارش مهر تبریز، تراب محمدی در جلسه شورای اجتماعی استان آذربایجان شرقی با اشاره به این که تعداد دستگاه‌های طرف تفاهم‌نامه با وزارت کشور در اجرای برنامه‌های کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی ۲۱ دستگاه در استان می‌باشد گفت: برای ۱۱۰ فعالیت ۱۷ میلیارد تومان در اختیار دستگاه‌ها قرار گرفته است.

وی افزود: اعتبار اختصاص‌یافته از طرف سازمان اجتماعی کشور به استان‌ها تخصیص داده می‌شود و توصیه اکید به پایش مستمر ادارات متولی جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی در استان‌ها دارند لذا انتظار داریم دستگاه‌های استانی نیز مطابق آیین‌نامه در این مورد دقت نظر داشته باشند و هزینه کنند.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به این که تربیت ناصحیح زمینه‌ساز ناهنجاری‌های اجتماعی در بین کودکان و نوجوانان است خواستار توجه جدی به حوزه تربیت در بخش آموزش شد.

تراب محمدی اضافه کرد: نسلی که در مدارس و دانشگاه‌ها حضور دارند آینده‌سازان نظام و کشور خواهند بود و بخشی از نگرانی‌های ما باید برای نسل آینده کشور باشد که لازم است به تعلیم‌وتربیت نسل جدید و ایجاد زیرساخت‌های آن نیز توجه کنیم.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵