فعالیت روزانه ۳۲۰۰ کارگر روزمزد در پروژه‌های عمران شهری
فعالیت روزانه ۳۲۰۰ کارگر روزمزد در پروژه‌های عمران شهری

مهر تبریز: شهردار تبریز از فعالیت ۳۲۰۰ کارگر روزمزد در پروژه‌های عمران شهری خبر داد.

مهر تبریز: شهردار تبریز از فعالیت ۳۲۰۰ کارگر روزمزد در پروژه‌های عمران شهری خبر داد.

به گزارش مهر تبریز، دکتر صادق نجفی، در جلسه شورای برنامه ریزی آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد:  برنامه‌های بانشاط و گسترده عمرانی در کنار دستاوردهای توسعه‌محور، نقش اساسی در ایجاد فرصت‌های اشتغال داشته است که فعالیت روزانه ۳۲۰۰ کارگر، نمود بارز آن است.

شهردار تبریز از صرف ۴ میلیارد تومان جهت جمع‌آوری معتادان متجاهر سطح شهر تبریز خبر داد و گفت: در کنار برنامه‌های عمرانی، مصمم هستیم تا در حوزه آسیب‌های اجتماعی، نقش‌آفرین باشیم.

وی خاطرنشان کرد: نشر شعارهای مربوط به حوزه سلامت در سطح شهر از طریق فرصت‌های متنوع تبلیغی و رسانه‌ای، در راستای آگاه‌سازی عمومی شهروندان مورد توجه شهرداری تبریز است.

شهردار تبریز توسعه خانه‌های سلامت را در راستای ارایه مشاوره‌های پزشکی ضروری خواند و افزود: سال گذشته ۱۱ پارک محله‌ای از سوی شهرداری تبریز احداث شده و در هر جمعه در باشگاه‌های محله‌ای برنامه‌های پیاده‌روی و ورزش‌های همگانی اجرا می‌شود.

وی راه‌اندازی اتوبوس‌های سلامت در سطح شهر را اقدامی مناسب و مطلوب برشمرد و ادامه داد: برای افزایش سلامت بصری مردم، جمع‌آوری تابلوهای زاید از سطح شهر مورد توجه شهرداری است.

دکتر نجفی با بیان اینکه بیش از ۴ میلیارد تومان برای جمع‌آوری معتادان متجاهر شهر هزینه شده است، گفت: در سایه این اقدام، هیچ معتاد متجاهری در سطح شهر دیده نمی‌شود.

 

 

 

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵