قصابی‌های معتبر مجوز نمایندگی عرضه گوشت کشتارگاه تبریز دریافت می‌کنند
قصابی‌های معتبر مجوز نمایندگی عرضه گوشت کشتارگاه تبریز دریافت می‌کنند

به گزارش مهرتبریز، مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز گفت: در راستای افزایش امنیت غذایی و نظارت بهتر طرح شناسنامه‌دار کردن گوشت استحصالی و ارائه بهداشتی گوشت به قصابی‌های معتبر و دارای پروانه کسب و بدون سابقه تخلف، مجوز نمایندگی گوشت کشتارگاه تبریز اعطا می‌شود. به گزارش شهریار، کریم قدرتی افزود: در طرحی که با […]

به گزارش مهرتبریز، مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز گفت: در راستای افزایش امنیت غذایی و نظارت بهتر طرح شناسنامه‌دار کردن گوشت استحصالی و ارائه بهداشتی گوشت به قصابی‌های معتبر و دارای پروانه کسب و بدون سابقه تخلف، مجوز نمایندگی گوشت کشتارگاه تبریز اعطا می‌شود.

به گزارش شهریار، کریم قدرتی افزود: در طرحی که با همکاری اتحادیه قصابان انجام خواهیم داد، مردم با قصابی‌های معتبر که گوشت بهداشتی و شناسنامه‌دار خود را از کشتارگاه تبریز تهیه می‌کنند، آشنا خواهند شد.

وی با اشاره به مزایای این طرح اظهار کرد: با معرفی قصابی‌های معتبر شهر از طریق سایت رسمی کشتارگاه و اپلیکیشن شهرداری تبریز و نصب گواهینامه و بنر عاملین فروش گوشت کشتارگاه تبریز، شهروندان تبریزی خواهند توانست گوشت سالم، شناسنامه‌دار و بهداشتی را با قیمت مصوب از قصابی‌های معتبر تهیه کنند.

قدرتی ادامه داد: گوشتی که وارد قصابی‌های مجاز می‌شود، تمام مراحل بهداشتی و شرعی را طی کرده و سلامت آن کاملاً مورد تأیید است و مردم هیچگونه نگرانی در این خصوص نداشته باشند.

مدیرعامل کشتارگاه تبریز گفت: گوشت شناسنامه‌دار و ممهور به مهر دامپزشکی، حتما ۲۴ ساعت مراحل پیش سرد را طی کرده و هیچ مشکلی از نظر بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو ندارد اما گوشتی که از ذبح دامها در مکانی بجز کشتارگاه باشد، بسیار خطرناک بوده و احتمال ابتلا به بیماری‌های صعب‌العلاج در آنها بسیار بالا است.

وی اضافه کرد: قصابی‌های معتبر می‌توانند با ارائه کپی شناسنامه و پروانه کسب و همچنین دو قطعه عکس تا تاریخ ۱۹ اسفند ماه به روابط عمومی سازمان در این طرح شرکت کرده و پس از استعلام‌های لازم از مزایای این طرح استفاده کنند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵