قصه هدیه گرما به جاده های سرد توسط خیر میانه ای
قصه هدیه گرما به جاده های سرد توسط خیر میانه ای

مهرتبریز-پمپ آب شوفاژ پایگاه امداد جاده ای خراب و امدادگران را برای ارائه خدمت با مشکل مواجه می کند که خیر میانه ای در سریعترین زمان با خرید پمپ گرما را برای پایگاه و جاده تحت پوشش آن پایگاه به ارمغان می آورد. به گزارش خبرنگار ما از تبریز؛، سرپرست جمعیت هلال احمر میانه با […]

مهرتبریز-پمپ آب شوفاژ پایگاه امداد جاده ای خراب و امدادگران را برای ارائه خدمت با مشکل مواجه می کند که خیر میانه ای در سریعترین زمان با خرید پمپ گرما را برای پایگاه و جاده تحت پوشش آن پایگاه به ارمغان می آورد.

به گزارش خبرنگار ما از تبریز؛، سرپرست جمعیت هلال احمر میانه با تقدیر از آقای سید جمال موسوی در تامین و تسریع در حمایت از امداگران جمعیت هلال احمر گفت: جمعیت هلال احمر مجموعه ای غیر دولتی است که برای ارائه خدمات به حمایت مردمی و خیرین وابسته است و خدمات بشردوستانه جمعیت میانه که تامین نیاز نیازمندان با توان توانگران است به همت خیرین میانه ای تحقق می یابد.
فرمانی با اشاره فصل سرما و برودت هوا و آرزوی اینکه هیچ یک از عزیزان ما نیاز به خدمات امدادگران نداشته باشنداز آمادگی کامل جمعیت هلال احمر خبر داد.
وی پر ادامه افزود: به همت مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان برای همه امدادگران فعال در پایگاه ها کفش مخصوص، لباس گرم و سایر تجهیزات امدادی، ارزاق خشک و پتو برای در راه ماندگان در اختیار جمعیت هلال احمر شهرستان ها قرار گرفته است.

 

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵