لازمه تقویت و ارتقای اقتدار و امنیت کشور، حضور مردم در انتخابات است
لازمه تقویت و ارتقای اقتدار و امنیت کشور، حضور مردم در انتخابات است
مهر تبریز: نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی به توجه دشمنان نظام و انقلاب اسلامی به انتخابات تاکید کرد و افزود: دشمنان به این انتخابات چشم دوخته‌اند تا اگر حضور مردم کمتر باشد، نظام دینی و انقلابی ما را تضعیف کنند؛ حضور مردم در انتخابات موجب تقویت و ارتقای اقتدار و امنیت کشور می‌شود.

به گزارش مهر تبریز، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم صبح جمعه با حضور در شعبه اخذ رأی مسجد وهاب آقا در تبریز در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری رأی خود را به صندوق انداخت.

وی در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: مردم به حضور در این انتخابات به فرامین رهبری لبیک گفته اند و بعد از این، نوبت مسوولان است تا قدردان حضور مردم باشند.

وی افزود: هر فرد ایرانی حتی افرادی که اعتقادات مذهبی اندکی داشته و پایبندی کمتری به مسایل مذهبی دارند، واجب است در راستای پیروی از مقام معظم رهبری در انتخابات شرکت کنند و به عنوان یک ایرانی که کشور خود را دوست دارند، باید در سرنوشت خود نقش آفرین باشند.

وی به توجه دشمنان نظام و انقلاب اسلامی به انتخابات تاکید کرد و افزود: دشمنان به این انتخابات چشم دوخته‌اند تا اگر حضور مردم کمتر باشد، نظام دینی و انقلابی ما را تضعیف کنند؛ حضور مردم در انتخابات موجب تقویت و ارتقای اقتدار و امنیت کشور می‌شود.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵