لزوم پیشرفت عملیات اجرایی پروژه‌های نهضت ملی مسکن شهر جدید سهند طبق زمانبندی
لزوم پیشرفت عملیات اجرایی پروژه‌های نهضت ملی مسکن شهر جدید سهند طبق زمانبندی
مهر تبریز: مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند با تاکید بر لزوم پیشرفت عملیات اجرایی پروژه‌های نهضت ملی مسکن طبق برنامه زمانبندی اعلام شده، بر احصای دقیق برنامه زمانبندی و اجرایی مشخص در راستای پیشبرد و تحویل پروژه‌های نهضت ملی مسکن تاکید کرد.

به گزارش مهر تبریز، فرهاد سعیدی در جلسه بررسی آخرین وضعیت پروژه‌های نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند با اشاره به اهمیت انجام به موقع پروژه‌ها، از مشاوران پروژه‌ها خواست با بررسی دقیق برنامه زمانبندی و وضعیت پروژه‌ها، اخطارهای لازم را به سازندگانی که از برنامه زمان‌بندی عقب افتاده‌اند، ارسال کنند.
وی با تاکید بر این‌که مشاوران باید در جریان دقیق روند پروژه باشند و بررسی کنند که پروژه طبق زمانبندی پیش می‌رود یا خیر، اضافه کرد: مشاوران گزارش‌های روزانه پروژه‌ها را دریافت کنند و مدیران پروژه‌ها برنامه تفصیلی، لایحه تاخیرات و همچنین برنامه زمانبندی پروژه خود را ارائه دهند.
وی با اشاره به عدم پرداخت تسهیلات بانکی به برخی از پروژه‌ها و درنتیجه روند کند پیشرفت فیزیکی در این پروژه‌ها، خاطرنشان کرد: در این رابطه نامه‌ای به تهران ارسال شود، چراکه عدم پرداخت تسهیلات بانکی موجب می‌شود لایحه تاخیرات پروژه‌ها به شکل قابل توجهی مجاز شود که تبعات ناشی از آن متوجه متقاضیان خواهد بود.
وی در ادامه با بررسی آخرین وضعیت پروژه‌هایی که مقرر است در بهمن ماه به افتتاح برسد، اعلام کرد: در راستای تسریع در روند اجرایی پروژه‌ها و اعلام زمانبندی دقیق، سریعا جلسه‌ای با سازندگان و مدیران این پروژه‌ها ترتیب داده شود.
گفتنی است، جلسه ویدئو کنفرانسی وزارت راه و شهرسازی با حضور معاونان وزیر، مدیران کل راه و شهرسازی استان‌ها، مدیران عامل شرکت‌های‌ عمران شهرهای جدید و اعضای قرارگاه نهضت ملی مسکن به صورت ملی برگزار شده و در ادامه آن، آخرین وضعیت پروژه‌های نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند با حضور مدیرعامل و کارشناسان حوزه فنی و اجرایی شرکت عمران شهر جدید سهند و همچنین مشاوران پروژه‌ها بررسی شد.
در این جلسه آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی و چالش‌های پیش روی پروژه‌های میثاق، توحید، نارون، بهارستان، نگارستان، نصر، کمال، چشمه، بهاران، آزاده، نیلوفر۲، آذر، هما، یلدا، صنوبر، آیسا، آوین، ال آی، مهسان، شمس و… از پروژه‌های نهضت ملی مسکن بررسی شد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵