لقب “استان اولین‌ها” را در پروژه‌های نهضت ملی مسکن نیز حفظ کنیم
لقب “استان اولین‌ها” را در پروژه‌های نهضت ملی مسکن نیز حفظ کنیم
مهر تبریز: فرمانده سپاه همیشه سرافراز عاشورا با اشاره به روند اجرایی پروژه‌های مسکن ملی در شهر جدید سهند، گفت: پیشرفت پروژه‌های ملی مسکن در شهر جدید سهند قابل تقدیر است.

به گزارش مهر تبریز، سردار اصغر عباسقلی‌زاده در بازدید از آخرین وضعیت پروژه‌های نهضت ملی مسکن و پروژه‌های بسیج سازندگی در شهر جدید سهند، افزود: امروز در راستای قول رئیس جمهور محترم مبنی بر احداث واحدهای مسکونی برای اقشار مختلف جامعه توفیق بازدید دو ساعته از پروژه‌های نهضت ملی مسکن و همچنین پروژه‌های بسیج سازندگی و شرکت تعاونی لشکر عاشورا را داشتیم تا از نزدیک بر روند اجرایی نظارت و بازدیدی داشته باشیم.
وی با تاکید بر این‌که در بازدید از پروژه‌ها با سازندگان برتر از نظر تخصص، تعهد و آینده‌نگری مواجه شدیم، خاطرنشان کرد: سرعت پروژه‌ها واقعا قابل تقدیر است و درحقیقت به پیشرفت‌های خوبی رسیده‌اند.
وی، تامین مایحتاج و مصالح لازم توسط متولیان پروژه‌ها را برگ برنده‌ای دیگری در پروژه‌های نهضت ملی مسکن شهر جدید سهند عنوان کرد و گفت: این امر در نتیجه تدبیر مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند، مهندسان و برنامه‌ریزان پروژه‌ها است که از نظر تخصص و پشتیبانی اجرایی پروژه‌ها، حقیقتا توانمند هستند.
فرمانده سپاه عاشورا با قدردانی از مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند به جهت به کارگیری متخصصان نمونه در پروژه‌های نهضت ملی مسکن، خاطرنشان کرد: مدیرعامل شرکت نیز جزو متخصصان کشوری هستند که در مسائل عمرانی کشور افتخاری برای استان بوده و ان‌شاءالله بتوانیم در کنار این عزیزان در راستای عمل به تکلیف تامین مسکن برای تمامی اقشار جامعه گام‌های خوبی برداریم، چراکه امروز بزرگترین آرزوی اقشار مختلف جامعه به ویژه جوانان تامین مسکن است.
وی اضافه کرد: از همکاران شرکت عمران شهر جدید سهند نیز قدردانی می‌کنیم که در این راستا افتخار آفریده‌اند و امیدواریم با تلاش و کوشش مضاعف لقب “استان اولین‌ها” را در پروژه‌های نهضت ملی مسکن نیز حفظ کنیم.

پروژه‌های نهضت ملی مسکن با کیفیت بالایی احداث می‌شود

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند نیز در این بازدید با قدردانی از حضور فرمانده همیشه سرافراز سپاه عاشورا در شهر جدید سهند و بازدید و نظارت بر پروژه‌های مذکور، آخرین وضعیت پروژه‌های نهضت ملی مسکن و همچنین پروژه‌های بسیج سازندگی و شرکت تعاونی لشکر عاشورا را تشریح کرد.
️وی با اشاره به فعالیت شبانه‌روزی در پروژه‌ها جهت تسریع در روند اجرایی، تاکید کرد: با تمام توان پای کار هستیم و با بهره‌گیری از افراد مجرب و متخصص پروژه‌ها را پیش می‌بریم.
️فرهاد سعیدی با اشاره به این‌که حدود ۱۲۰۰ واحد از پروژه‌های نهضت ملی مسکن را تا بهمن ماه آماده تحویل می‌کنیم، افزود: پروژه‌های نهضت ملی مسکن با کیفیت بسیار بالایی احداث می‌شود و در کنار همکاری مردم، تمام تلاش ما در راستای هرچه سریع‌تر به اتمام رساندن پروژه‌هاست.
️گفتنی است، فرمانده سپاه عاشورا به همراه مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند و جمعی از متخصصان و متولیان امر به بازدید از پروژه‌های نیلوفر، چشمه،کوی شهید تجلایی، آوین، ال آی، مهسان و کمال پرداخته و در جریان آخرین وضعیت پروژه‌ها قرار گرفتند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵