مأموریت اصلی روابط عمومی در جلب افکار عمومی است

به گزارش مهرتبریز،  مهندس فاتح علی عیدی  در دومین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی دانشگاه های آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی گفت: در هزاره سوم و عصر جهانی شدن، ارتباطات وشبکه های اجتماعی، تنها انعکاس خبر و تنظیم مصاحبه و عکس کافی نیست و راههای متنوع وجدیدی را برای ادامه فعالیت در عرصه روابط عمومی می طلبد.

عیدی افزود: بخشنامه هدایت تحصیلی دانشجویان که از سوی سازمان مرکزی ابلاغ شده نشان از توجه مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی به همگرایی و وحدت رویه و انسجام در امور دانشگاه است که جای قدردانی دارد.

وی تصریح کرد: مأموریت روابط عمومی ها در راستای این بخشنامه این است تا با همفکری، همگرایی و وحدت رویه در شأن و منزلت دانشگاه کار اطلاع رسانی و تبلیغات را انجام دهند و در نهایت به جلب افکار عمومی بپردازد.

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی استان آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت ارتباط رسانه ای و نیاز روابط عمومی و رسانه به همدیگر گفت: رسانه ها وسیله ارتباط ما با افکار عمومی هستند و ارتباط با رسانه ها باید با  ظرافت خاصی انجام شود.

در ادامه مسئولان روابط عمومی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی به ارائه نظر و پیشنهادات خود در راستای نحوه اجرای هماهنگ بخشنامه هدایت تحصیلی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی پرداختند.

اجرای دقیق بخشنامه، تهیه بنرهایی با محتوای مناسب و درشأن دانشگاه ، رعایت وحدت رویه، پرهیز از کج سلیقه گی،تکریم دانشجو،تقویت ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی،برگزاری جلسه ای در واحدها به منظور تبیین بخشنامه با حوزه های مرتبط جهت اجرای آن و ارسال صورت جلسه آن به واحد استان برخی از مصوبات این جلسه می باشد.

دومین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی استان آذربایجان شرقی به همت و میزبانی اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز دوم مرداد سال جاری در سالن شمس این دانشگاه برگزارشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پایگاه خبری تحلیلی مهر تبریز We would like to show you notifications for the latest news and updates.
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها