مانور اسکان اضطراری ۱۰ هزار نفری جمعیت هلال‌احمر یک شبیه سازی قریب به واقعیت است
مانور اسکان اضطراری ۱۰ هزار نفری جمعیت هلال‌احمر یک شبیه سازی قریب به واقعیت است
مهر تبریز: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: مانور پیش رو اسکان اضطراری ۱۰ هزار نفری در تبریز که با محوریت جمعیت هلال‌احمر آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد بی نظیر است.

به گزارش مهر تبریز، در دیدار مدیر عامل جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی با اروجعلی علیزاده مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی، دو طرف برای همکاری مشترک در زمینه‌های مختلف از جمله امداد و نجات، آموزش و فرهنگ‌سازی، ایمنی در برابر سوانح و افزایش امنیت حمل و نقل تاکید کردند.

دکتر منجم ضمن تبریک مناسبت هفته ملی راهداری و حمل و نقل و رانندگان، از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی راهداران و کارکنان راهداری در حفظ ایمنی و روان‌سازی تردد در جاده‌ها قدردانی کرد.

حمید منجم همکاری مشترک در کمسیون ایمنی و حمل و نقل جاده و کمیسیون امداد و نجات و آموزش استان را از بسترهای مناسب برای تعاون دستگاه‌های خدمات رسان در این زمینه یاد کرد.

اروجعلی علیزاده هم ضمن تقدیر از جمعیت هلال‌احمر در امدادرسانی حوادث و سوانح جاده‌ای، بر ضرورت توسعه همکاری‌های دوجانبه در زمینه‌های مختلف تاکید کرد.

وی با بیان اینکه مانور پیش رو اسکان اضطراری ۱۰ هزار نفری در تبریز که با محوریت جمعیت هلال‌احمر آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد بی نظیر است گفت: این مانور یک شبیه سازی قریب به واقعیت است و ما از آن برای افزایش آمادگی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استقبال می‌کنیم.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵