محدودیت های ترافیکی راهپیمایی روز قدس در تبریز
محدودیت های ترافیکی راهپیمایی روز قدس در تبریز

مهرتبریز: رئیس پلیس راهور استان محدودیت های ترافیکی و جلوگیری از تردد وسایل نقلیه موتوری و غیر موتوری در مسیر های راهپیمایی روز جهانی قدس در تبریز را اعلام کرد.

به گزارش مهر تبریز،سرهنگ “ناصر میکائیلی” ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همشهریان و مردم همیشه در صحنه تبریز، به پاس بزرگداشت روز قدس و محکوم نمودن اقدامات رژیم صهیونیستی برعلیه مردم مظلوم فلسطین، محدودیت های ترافیکی راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در تبریز را بشرح ذیل اعلام کرد.

الف)محدودیت های ترافیکی راهپیمایی روز قدس

خط ویژه تقاطع بهشتی به سمت میدان ساعت و مسیر منتهی به مصلی امام خمینی(ره)

کوچه دل حامد به سمت میدان ساعت

چهار راه باغشمال به سمت میدان ساعت

تقاطع ۱۷ شهریور به سمت سه راه طالقانی و مصلی

کوچه ارک به سمت سه راهی فردوسی

میدان قونقا و باغ فجر به سمت تقاطع شریعتی

سه راهی امین به سمت چهار راه شریعتی

میدان شهداء به سمت میدان ساعت

خط ویژه میدان دانشسرا به سمت میدان ساعت

ب) تمهیدات ترافیکی راهپیمایی روز قدس

از ساعت ۵ صبح مسیر های اعلامی از پارک وسائط نقلیه پاکسازی خواهد شد و در صورت پارک وسایل نقلیه در مسیرهای اعلامی ، خودرو توسط جرثقیل به پارکینگ انتقال خواهد یافت.

اعمال محدودیت در معابر اعلام شده از ساعت ۶ صبح مورخ ۲/۴/۹۶ تا اتمام راهپیمایی می باشد و ترددکلیه وسایل نقلیه موتوری و غیر موتوری در هنگام برگزاری مراسم ممنوع می باشد و از تردد آنان جلوگیری بعمل خواهد آمد.

جهت رفاه حال شرکت کنندگان در راهپیمایی، اتوبوس های شرکت واحد در مسیرها و خیابان های منتهی به مراسم تا شروع مراسم آماده ارائه سرویس خواهند بود. لذا مردم شریف از آوردن وسایل نقلیه شخصی تا حد امکان خودداری فرمایند.

تردد هر گونه موتورسیکلت و دوچرخه در محدوده طرح ممنوع می باشد.

بعد از اتمام مراسم راهپیمایی برای برگشت راهپیمایان به تعداد کافی اتوبوس از طرف شرکت اتوبوس رانی در نظر گرفته شده است لذا شهروندان از عجله و شتاب بی مورد خودداری نمایند.

با توجه به اینکه در بعضی از مسیر ها محدودیت به صورت موقت اعلام خواهد شد لذا شهروندان محترم با صبر و حوصله بیشتری رانندگی نمایند تا مراسم به نحو مطلوب برگزار گردد.

همکاری رانندگان  و همشهریان  عزیز در اجرای صحیح محدودیت ها و ممنوعیت ها با پلیس راهنمایی و رانندگی استان آذربایجان شرقی موجب برگزاری هرچه با شکوه تر مراسم خواهد بود.