محفل انس با قرآن در شرکت پالایش نفت تبریز برگزار شد
محفل انس با قرآن در شرکت پالایش نفت تبریز برگزار شد

مهرتبریز:محفل انس با قرآن با حضور “احمد مجیدی” مشاور وزیر نفت و “حمیدرضا احمدی وفا” قاری بین‌المللی قرآن، در شرکت پالایش نفت تبریز برگزار شد.

به گزارش مهرتبریز، محفل انس با قرآن با حضور”احمدمجیدی” مشاور وزیر و دبیر شورای فرهنگی و اقامه نماز وزارت نفت،  “حمیدرضا احمدی وفا” قاری بین‌المللی قرآن، “علی فیضی” نابغه قرآنی کشور، “غلامرضا باقری دیزج” مدیرعامل پالایشگاه نفت تبریز، “مجید باوردی” مشاور قرآنی استاندار آذربایجان‌شرقی و جمعی از مسئولان و خانواده صنعت نفت استان در سالن اجتماعات شرکت پالایش نفت تبریز برگزار شد.

مشاور وزیر و دبیر شورای فرهنگی و اقامه نماز وزارت نفت در این محفل با بیان اینکه ماه مبارک رمضان ماه پرفضیلتی است که در آن قرآن نازل شده است، براهتمام و توجه بیش از پیش کارکنان صنعت نفت جهت استفاده از فیوضات معنوی این ماه پر خیرو برکت تاکید کرد.

احمد مجیدی، با بیان اینکه قرآن وسیله ای برای ارتقای اخلاق است، گفت: وزیر نفت نسبت از ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه و بین کارکنان صنعت نفت حمایت می کند.

وی اظهار کرد: مهندس زنگنه بر ترویج شایسته فرهنگ دینی و قرآنی و حمایت مادی و معنوی ایجاد این الگو تاکید ویژه دارد.

مشاور وزیر نفت با اشاره به اینکه وزارت نفت در بین سایر وزارتخانه ها در زمینه فعالیت های قرآنی رتبه اول را داراست، افزود: با توجه به اینکه تبریز در همه چیز پیشتاز است باید در زمینه قرانی نیز همچنان پیشتاز باشد.

مدیرعامل پالایشگاه نفت تبریز در این مراسم اظهار کرد: مایه مباهات است که اکثر خانواده‎های پالایشگاه نفت تبریز با قرآن مأنوس هستند.

غلامرضا باقری دیزج اضافه کرد: سعادت بشر به این است که خود را به قرآن نزدیک تر کند.

وی افزود: امیدواریم برگزاری این محفل قرآنی و معنوی ما را در هرچه نزدیک تر شدن به قرآن کمک نماید.

در این محفل قرآنی گروه تواشیح بین‌المللی طارق تبریز به اجرای دو قطعه از برنامه‌های خود برنامه پرداختند.

همنچنین در این مراسم برگزیدگان بیست و دومین دوره مسابقات قرآن و نهج البلاغه و اذان خانواده صنعت نفت آذربایجان شرقی تجلیل شد.