امام جمعه تبریز تاکید کرد؛ ضرورت ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه
امام جمعه تبریز تاکید کرد؛ ضرورت ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه

به خبرنگار ما در حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم امام جمعه تبریز در این محفل افزود: به برکت امامین انقلاب اسلامی فرهنگ قران در جامعه جا افتاده است ولی باید برای ترویج بیشتر این فرهنگ تلاش کرد. وی سپس با تاکید بر اینکه ماه مبارک رمضان بهار قران کریم است، افزود: قران […]

به خبرنگار ما در حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم امام جمعه تبریز در این محفل افزود: به برکت امامین انقلاب اسلامی فرهنگ قران در جامعه جا افتاده است ولی باید برای ترویج بیشتر این فرهنگ تلاش کرد.
وی سپس با تاکید بر اینکه ماه مبارک رمضان بهار قران کریم است، افزود: قران بهار قلوب است و قران دل ها را از کدورت به دور کرده و به آن آرامش داده و شکوفا می کند.
آل هاشم سپس با قدردانی از اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی در برگزاری این مراسم محفل انس با قران ادامه داد: این ماه گستره بی نهایت ضیافت الهی است که باید از فرصت طلایی بهره گیری از قران کریم در ماه رمضان استفاده کرد.
حجت الاسلام و المسلمین سید محمود حسینی سرپرست اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی نیز در این مراسم با اشاره به آثار و برکات قران کریم در جامعه افزود: باید زندگی خود را قرانی کنیم و با قران کریم انس بگیریم.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵