بستن زنجیر چرخ در محورهای کوهستانی آذربایجان شرقی الزامی است
بستن زنجیر چرخ در محورهای کوهستانی آذربایجان شرقی الزامی است
مهر تبریز: معاون راهداری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی با اشاره به لغزندگی و کولاک برف در برخی جاده‌های استان گفت: رانندگان برای تردد در این مناطق خودروی خود را به زنجیرچرخ و تجهیزات زمستانی مجهز کنند.

به گزارش مهر تبریز، رسول زاده با اشاره به بارش برف و کولاک در برخی مناطق استان آذربایجان شرقی گفت: کولاک و لغزندگی جاده ها موجب بروز مشکل در تردد خودروها در راه های ارتباطی تعدادی از روستاهای مناطق کوهستانی و سخت عبور استان شده است.

وی با بیان اینکه گروه های راهداری تلاش می کنند تا از بسته شدن راه ارتباطی این روستاها جلوگیری کنند اظهار کرد: با توجه به پیش بینی اداره کل هواشناسی و تداوم بارش برف و کولاک تا فردا مسافران و رانندگان از رفتن به مناطق کوهستانی و برف گیر استان خودداری کنند.

معاون راهداری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: در زمان کنونی تمامی راه های ارتباطی استان شامل آزادراه تبریز – زنجان، راه های شریانی، اصلی و فرعی باز است و تردد در آنها جریان دارد.

رسول زاده ادامه داد: مسافران و رانندگان در صورت ضرورت قبل از انجام سفر از طریق تلفن گویای ۱۴۱ که ۲۴ ساعته پاسخگوست در خصوص وضعیت راه ها و شرایط آب و هوایی اطلاعات کسب و از اپلیکیشن ۱۴۱ و وب سایت www.۱۴۱.ir نیز برای آگاهی از وضعیت آب و هوایی جاده ها استفاده کنند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵