پیشرفت ۹۰ درصدی پروژه رمپ اتصالی بلوار شهید رجائی به اتوبان پاسداران
پیشرفت ۹۰ درصدی پروژه رمپ اتصالی بلوار شهید رجائی به اتوبان پاسداران

مهرتبریز-مدیرعامل سازمان عمران تبریز از افتتاح و بهره‌برداری پروژه رمپ خروجی بلوار شهید رجایی (یوسف آباد) به اتوبان پاسداران طی روزهای آینده خبر داد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛بابک شریفی اظهار کرد: به علت عدم دسترسی از خیابان بلوار شهید رجایی به اتوبان پاسداران (به‌طرف میدان شهید فهمیده) جریان ترافیکی شهری در محدوده یاد […]

مهرتبریز-مدیرعامل سازمان عمران تبریز از افتتاح و بهره‌برداری پروژه رمپ خروجی بلوار شهید رجایی (یوسف آباد) به اتوبان پاسداران طی روزهای آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛بابک شریفی اظهار کرد: به علت عدم دسترسی از خیابان بلوار شهید رجایی به اتوبان پاسداران (به‌طرف میدان شهید فهمیده) جریان ترافیکی شهری در محدوده یاد شده امکان‌پذیر نبوده و با اجرای این پروژه که همزمان با تملک و مسیرگشائی از طریق کارفرمای پروژه شهرداری منطقه ۱ انجام می‌شود، یکی از موثرترین پروژه‌های شهری به لحاظ حل مشکلات ترافیکی توسط سازمان عمران تبریز در حال اجرا است.

وی افزود: عملیات اجرایی پروژه با اعتبار بالغ بر ۶۸میلیارد ریال توسط سازمان عمران پیشرفت قابل توجهی داشته و ضمن حل معضلات و موانع فنی پروژه در حین اجرا به‌زودی شاهد بهره‌برداری و افتتاح آن خواهیم بود.