مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز منصوب شد
مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز منصوب شد

به گزارش مهر تبریز،در مراسمی که با حضور مسئولان و مدیران شرکت ایران خودرو تبریز برگزار شد؛ «اصغر خوش فهم» از سوی هیأت مدیره این شرکت به عنوان مدیرعامل و نائب رئیس جدید هیات مدیره این شرکت معرفی شد. حمید حاجی زاد منصور، مدیرعامل سابق شرکت ایران خودرو تبریز در این مراسم اظهار کرد: شرکت […]

به گزارش مهر تبریز،در مراسمی که با حضور مسئولان و مدیران شرکت ایران خودرو تبریز برگزار شد؛ «اصغر خوش فهم» از سوی هیأت مدیره این شرکت به عنوان مدیرعامل و نائب رئیس جدید هیات مدیره این شرکت معرفی شد.

حمید حاجی زاد منصور، مدیرعامل سابق شرکت ایران خودرو تبریز در این مراسم اظهار کرد: شرکت ایران خودرو تبریز در دوره جدید فعالیت‌ها قطعا از تجارب گذشته استفاده کرده و با رفع موانع احتمالی تولید، با تلاش و همدلی بیشتر و همچنین داشتن برنامه ریزی، در رشد و توسعه این مجموعه اقدام خواهد کرد.

حاجی زاد منصور تأکید کرد: قطعا با حضور مدیرعامل جدید در رأس این مجموعه، شاهد تغییرات فراوانی در توسعه کمی و کیفی شرکت ایران خودرو تبریز خواهیم بود.

در این مراسم، از زحمات و تلاش‌های بی‌شائبه حاجی زاد منصور به عنوان مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره قبلی شرکت ایران خودرو تبریز تشکر و قدردانی شد.

گفتنی است؛ اصغر خوش فهم دارای لیسانس مهندسی متالوژی و فوق لیسانس مدیریت اجرایی از دانشگاه صنعتی اصفهان بوده و حضور بیش از ۲۷ سال تخصص و تجربه در صنعت خودروسازی کشور(گروه صنعتی ایران خودرو، گروه خودروسازی سایپا وگروه خودروسازی بهمن) از کارنامه وی در دوران مدیریتی بوده است.

تصدی مدیریت عامل و عضو هیات مدیره در شرکت‌های تحت پوشش مجموعه‌های فوق از سوابق اجرایی او بوده است.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵