مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی خبر داد:  تحقق اهداف سال ۱۴۰۰ در حوزه گازرسانی
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی خبر داد:  تحقق اهداف سال ۱۴۰۰ در حوزه گازرسانی

مهرتبریز-براساس آمار شاخص های گازرسانی، عملکرد شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، فراتر از اهداف و تعهدات سال ۱۴۰۰ محقق گردیده است به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، مدیر عامل این شرکت گفت: در سال گذشته عملکرد این شرکت در اجرای تعهدات گازرسانی، به طور متوسط ۱۰ درصد بیشتر از اهداف و تعهدات […]

مهرتبریز-براساس آمار شاخص های گازرسانی، عملکرد شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، فراتر از اهداف و تعهدات سال ۱۴۰۰ محقق گردیده است به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، مدیر عامل این شرکت گفت: در سال گذشته عملکرد این شرکت در اجرای تعهدات گازرسانی، به طور متوسط ۱۰ درصد بیشتر از اهداف و تعهدات سالانه بود.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز،سیّدرضا رهنمای توحیدی با اعلام این مطلب گفت: مهم ترین تعهدات گازرسانی شامل اجرای شبکه، نصب انشعاب، جذب مشترک، تعداد روستاهای گازدار و حجم گاز جایگزین شده در صنایع است که به حول و قوه الهی در تمامی این شاخص ها، عملکردی قابل قبول برای تقدیم به مردم شریف استان داشته ایم.
وی اظهار داشت: عملکرد نصب انشعابات گاز و جذب مشترک، حدود ۲۲ درصد از تعهدات فراتر رفته و در بخش شبکه گذاری، گازرسانی روستاها و صنایع نیز عملکردی بیش از ۱۰۰ درصد تحقق یافته است.
توحیدی در ارائه عملکرد گازرسانی در استان تصریح کرد: کل ۷۰ شهر استان از سال های قبل تحت پوشش گاز طبیعی قرار داشته و در سال گذشته ۱۰۱ روستای استان نیز از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده و آمار بهره مندی به ۲۳۶۰ روستا افزایش یافته است.
وی ادامه داد: در بخش گازرسانی به صنایع قریب به ۸۱۰۰۰ مترمکعب گاز طبیعی جایگزین سوخت مایع شده که این موضوع، نقش مهمی در ایجاد ارزش افزوده و کاهش آلایندگی های زیست محیطی دارد.
مدیرعامل شرکت گاز استان در پایان ابراز امیدواری نمود: با اتمام پروژه های گازرسانی به روستاهای باقیمانده و تکمیل بهره مندی خانوارهای استان از گاز طبیعی، اهداف توزیع عادلانه رفاه، حمایت از تولید و ایجاد اشتغال محقق شود.