مدیر مهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز استان آذربایجان شرقی: امسال ۱۹ طرح گازرسانی اجرایی شده است
مدیر مهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز استان آذربایجان شرقی: امسال ۱۹ طرح گازرسانی اجرایی شده است

مهرتبریز-امسال ۱۹ طرح در قالب گازرسانی به ۱۰۰ روستای استان آذربایجان شرقی تهیه و اجرایی شده است. به گزارش خبرنگار ما از تبریز؛ مدیر مهندسی و اجرای طرحهای این شرکت با اعلام این مطلب گفت: با توجه به مسیرهای کوهستانی و صعب العبور روستاهای باقیمانده استان، طراحی پروژه های گازرسانی با توجه ویژه به صرفه […]

مهرتبریز-امسال ۱۹ طرح در قالب گازرسانی به ۱۰۰ روستای استان آذربایجان شرقی تهیه و اجرایی شده است.
به گزارش خبرنگار ما از تبریز؛ مدیر مهندسی و اجرای طرحهای این شرکت با اعلام این مطلب گفت: با توجه به مسیرهای کوهستانی و صعب العبور روستاهای باقیمانده استان، طراحی پروژه های گازرسانی با توجه ویژه به صرفه و صلاح اقتصادی، بهترین مسیر دسترسی، امنیت و مقاومت شبکه های گاز اهمیت به سزایی دارد.
بهرام افتخاری با اشاره به اینکه بعضاً طراحی یک پروژه گازرسانی با چند ماه مطالعات موردی و جمع آوری اطلاعات تحقق می یابد، افزود: بکارگیری طرح های گازرسانی با رعایت استانداردهای اجرایی و کار تحقیقاتی زمینه ساز ارتقای بهره مندی مردم از نعمت گاز طبیعی خواهد بود.
مدیر مهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز درخصوص پروژه های جنبی و ساختمانی شرکت اظهار داشت: پروژه فرهنگی مجتمع شهید یاغچیان از مهم ترین پروژه های ساختمانی شرکت در سالجاری می باشد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵