مدیر هسته گزینش شهرداری تبریز تشریح کرد: آخرین خبر از تبدیل وضعیت ایثارگران شهرداری تبریز
مدیر هسته گزینش شهرداری تبریز تشریح کرد: آخرین خبر از تبدیل وضعیت ایثارگران شهرداری تبریز

مهرتبریز-مدیر هسته گزینش شهرداری تبریز گفت: تعداد ۱۳۴۰ نفر مشمول طرح تبدیل وضعیت ایثارگری توسط امور اداری معرفی شده که پروسه تحقیق و مصاحبه ۱۲۰۳ نفر تا هفتم دی ماه امسال آغاز شده است. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ حمید نوبهار در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تبریز در خصوص آخرین جزئیات تبدیل وضعیت […]

مهرتبریز-مدیر هسته گزینش شهرداری تبریز گفت: تعداد ۱۳۴۰ نفر مشمول طرح تبدیل وضعیت ایثارگری توسط امور اداری معرفی شده که پروسه تحقیق و مصاحبه ۱۲۰۳ نفر تا هفتم دی ماه امسال آغاز شده است.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ حمید نوبهار در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تبریز در خصوص آخرین جزئیات تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل در شهرداری اظهار داشت: اخیرا ۱۳۷ نفر جدید نیز معرفی کرده‌اند و سرجمع ۱۳۴۰ نفر شده که به دلیل وجود نواقص در ارائه مدارک، پروسه تبدیل وضعیت این افراد زمان‌بر خواهد بود.

او با بیان اینکه بزودی پرونده ۴۱۲ نفر نهایی خواهد شد، افزود: به طوری که از این تعداد ۱۰۲ پرونده فردا به امور اداری ارسال شده و پرونده ۱۴۲ نفر نیز در مرحله ارزیابی است.

نوبهار خاطرنشان کرد: پرونده ۲۲ نفر نیز آذرماه به اتمام رسیده ولی فرم سه‌امضایی نیامده است چرا که این افراد زیردیپلم بوده و پست سازمانی ندارند.

مدیر هسته گزینش شهرداری تبریز با بیان اینکه کلیه مجموعه اداری ما در تهران است، گفت: سرورها و امور اداری در تهران بوده و به هیئت مرکزی گزینش وزارت کشور گزارش می‌دهیم.

نوبهار در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: مدت دو هفته تا ۲۰ روز کل سیستم سامانه کشور دچار مشکل شده بود که خوشبختانه ما بک‌آپ اطلاعات را داشتیم و دوباره اسناد را بارگذاری کردیم در حالی که اکثر شهرهای کشور اطلاعاتشان را از دست داده‌اند.

او یادآور شد: پروسه تبدیل وضعیت ایثارگران مشمول در شهرداری تبریز بر اساس روال قانونی در حال انجام است که با تسریع بخشیدن به این فرایند در صدد نهایی شدن این موضوع هستیم که بتوانیم دغدغه اعضای محترم شورای اسلامی شهر تبریز و مدیریت شهری در این مورد را برطرف سازیم.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵